Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Venita trendy hajszínező hab...

Venita trendy hajszínező hab kék árnyalatnak milyen színe lesz? Egyéb tapasztalatok, vélemények?

Figyelt kérdés
Az érdekelne, hogy milyen színe lesz sárgás, szőkített hajon, mennyire sötét? Mennyire tartós?
2014. júl. 23. 17:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Sárgás hajon a kékből zöld lesz... remélem ezzel tisztában vagy. Tehát sötétzöld lenne.
2014. júl. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
tapasztalat vagy csak elmélet? tudom hogy sárga hajon zöldesek lesznek a kékek, megtapasztaltam, türkizzel színeztem a hajam és most zöld :D de kéket szeretnék inkább
2014. júl. 23. 21:48
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem a szőkített hajam gyönyörű kékre fogta be(nem túl világos, nem túl sötét), viszont pár mosás után elkezdett bezöldülni :D
2014. júl. 24. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a választ ^^ szerintem majd kipróbálom
2014. júl. 24. 11:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!