Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy hordjam a hajam? Többi lent

Hogy hordjam a hajam? Többi lent

Figyelt kérdés
14/L vagyok, dús (barna) hajam van, kb. vállig érő. Eddig hajpánttal hordtam, ami szerintem már elég gyerekes. Az rendben, hogy összefogom, de nem szeretném mindig így hordani. Próbáltam hullámcsattal, de nagyon szétáll még így is, minden nélkül végképp. Mit tudtok ajánlani? Köszi:D

2014. júl. 23. 21:08
 1/7 Ramcsiii ***** válasza:

Miért nem hordod kiengedve?De gondolom,biztosan mert meleg van..:)

A fonások is szépek,vagy kontyok :)

2014. júl. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A kiengedés egyszerű, szép, és tökéletes (számomra ;)).

Szerintem próbáld úgy. De ha nem tetszik, akkor több úton fond össze a hajad, hajtsd fel és csatold oda. Vagyakár fonás nélkűl.

15/f

2014. júl. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha csak az a baj, hogy dús, ritkíttasd ki.
2014. júl. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Nézegess youtube-on ezzel kapcsolatos videókat! Nagyon sok ilyen van fent:)
2014. júl. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
engedd ki, hullámosítsd be (hajcsavaró/fonás), fond be franciába, simán, 2 oldalra, fogd össze lófarokba, oldalra, 2 oldalra, kontyba, tűzd el 2 oldalt csattal, vagy csak az egyik oldalt, elölről tűzd a fejed tetején hátra, stbstb.... rengetegféleképpen lehet egy hajat variálni. Én mindennap máshogy hordom, éppen az aktuális kedvétől (igen, a hajam kedvétől, nem az enyémtől) függően.
2014. júl. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nehogy kiritkítsd!!!
2014. júl. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
konty, egyszerű de elegáns :) én simán csak úgy szoktam hogy összegyűjtöm a hajamat mintha lófarokba raknám aztán fölcsavarom és bekötözöm a hajgumival (remélem érthető volt :D)
2014. júl. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!