Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miert latom ugy mintha nagyon...

Miert latom ugy mintha nagyon szoros lenne a combom ha rasut a nap? Mas is igy latja? Legyantazzam? De csak a kulso reszen/oldalan latom belul nem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2014. júl. 24. 14:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Napfényben a legapróbb pihék is látszanak. Nincs ezzel semmi baj, nem csúnya, nem gond.
2014. júl. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
de felek hogy ez elijeszti a fiukat:(
2014. júl. 24. 14:58
 3/9 anonim ***** válasza:
Nincs ezzel semmi gond
2014. júl. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
komolyan mondjatok?:O mert ilyen vilagos barna szinu nem szokes de meg se olyan mint a fiuknak (szerencsere)
2014. júl. 24. 15:19
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha ilyen kis pihe szőrszálak, akkor semmi baj. De ha hosszabbak és sűrű, jobb ha eltünteted.
2014. júl. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
koszonom hogy mondod!
2014. júl. 24. 18:31
 7/9 A kérdező kommentje:
de nem suru...
2014. júl. 24. 18:31
 8/9 anonim válasza:
Ha világos kis pihék, akkor tényleg nincs vele semmi gond, távolról valószínűleg nem is látszik. Ha kényelmetlenül érzed magad, nyugodtan menj el egy kozmetikushoz vagy akár otthon is gyantázd le. Egy valamit ne tegyél: borotva. Alapból erősíti a szőrzetet, ez a combon pláne feltűnő. Én két alkalommal borotváltam a combom, majd szaladtam is a kozmetikushoz és átkoztam magam, hogy mégis mi bajom volt nekem a szőkés pihékkel. Szerencsére a gyantázás azóta helyre tette, meggyengítette, de ne akarj te is így járni, mert pár hét mérgelődést okozhat. :)
2014. júl. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Koszonom:) akkor a gyantat ki is probalom
2014. júl. 25. 13:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!