Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ciki ha fiú létemre anyám...

Ciki ha fiú létemre anyám bejelentett kozmetikushoz? (pattanások, mitesszerek)

Figyelt kérdés
15 éves fiú vagyok. Van egy kozmetikus rokonunk, a házunkkal szembe. Mostanában elég sok kisebb pattanásom, mitesszerem lett. Nem nagyon durva, csak közelről látszik, de nekem nagyon fáj és viszket.. Nem merek semmit rátenni, mert sokszor bepirosodik... Szóval anyám beíratott.. Nem ciki? A suli is ott van kb. 200 méterre a kozmetikustól...Járnak férfiak, fiúk is?
2014. júl. 24. 15:00
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
Szerintem nem ciki
2014. júl. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%

Szia!

Nem ciki...az én fiam 14,5 éves és én is bejelentem a kozmetikushoz, aki kifejezetten megdicsért azért, hogy így törődök a kamasz fiam bőrével, pattanásaival is...


(egy anyuka)

2014. júl. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem ciki
2014. júl. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Most már belátom, hogy inkább válalom ezt, mint hogy pattanásos, piros, undorító bőröm legyen!:D Holnap megyek...
2014. júl. 24. 15:10
 5/11 anonim válasza:
85%

De, nagyon ciki. Sokkal jobb, ha begyulladnak és a lányok nem bírják a gennyes pattanásaid látványát és 10 km-es körzetben elkerülnek.


Am nem gáz:)

2014. júl. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%

Igen az!

Ebben az orszagban egy fiura nezve minden gaz meg ciki ami egy kicsit is noies!

Kedves hozzaszolo tarsaim nem kottaztatok el a valaszokat?

Ilyenkor szoktak homarozni...

2014. júl. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
dehogyis, egyálalán nem gáz:) van egy barátom aki rendszeresen jár el kozmetikushoz, meg is látszik a bőrén, hogy szebb..
2014. júl. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
De, marha ciki ha egy fiú igényes, és jól akar kinézni... minden pasi legyen szőrös, büdös, tinikorban természetesen a ragya is kötelező mindegyikre, hogy később tele lehessen hegekkel és fincsi lyukacsos arcbőre legyen az otthon elkapart pattanások után.
2014. júl. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Egyáltalán nem ciki. Jobb mint ha gennyes, piros pattanásaid lennének. Kedves anyukád van, hogy erre is figyel.
2014. júl. 26. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Koszonom mindenkinek!!

6. te is nagyon okos vagy..egyatalan n vagyok bzi. De igen te legyel egy "pattanasos tucat", es felelj meg minden gyoker fsznak. Amugy a kozmetikus nem a kormomet csinalja, nem mas bzis dolgokat, csak KINYOMJA A PATTANOSAK SZAKSZERUEN!

2014. júl. 26. 10:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!