Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyire tartjátok visszataszí...

Mennyire tartjátok visszataszítónak?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok, az a gondom, hogy nagyon csúnyának találom a bőröm.. Először is, fehér a bőröm és sötét a szőröm. Emiatt hiába vagyok frissen gyantázott/epilált/borotvált, mindig látszanak az apró sötét pöttyök a szőr helyén. Pl. kicsit távolabbról nézve a hónaljam olyan, mintha szőrös lenne.. Aztán a combom hátsó/belső felén és intim tájakon meg nem bírja a bőröm egyik szőrtelenítő módszert sem. Persze nem hagyom szőrösen, de így piros pöttyös, begyulladt, csúnya.. Nem lehet vele mit csinálni, már évek óta próbálkozom. Aztán a hasamon is kicsit erősebb a szőr, persze nem úgy, mint mondjuk a kezemen, lábamon, csak az általános szőke pihéknél egy kicsit erősebb, inkább barna pihék, ezért látszanak.. Ezeket viszont muszáj így hagynom, mert ha nekiállnék azt is szőrteleníteni csak rosszabb lenne. A köldököm alatt viszont epilálom, ott elég erős, így muszáj. De emiatt ott is pici fekete és/vagy piros pöttyös. Aztán az arcomon, illetve csak az államon és pajesznál, mint a hasamon, barnásabbak a pihék, így az is látszik valamennyire, nem olyan szörnyen, de annál azért sokkal jobban, mint általában a lányoknak, ami engem eléggé zavar, de azzal sem tudok mit csinálni.

Így összességében ez mennyire zavaró, visszataszító? Leginkább fiúk véleménye érdekelne.


2014. júl. 24. 15:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Úristen, mintha én írtam volna ki, azzal a különbséggel, hogy nekem meg a lábszáram nem bír semmit :/ Egyszerűen meghülyülök már attól, hogy nem vehetek fel soha semmit emiatt.

Na mindegy, csak tudatni akartam, hogy van sorstársad :(

2014. júl. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Menj kozmetikushoz van cukorpaszta is a szőrtelenítéshez.
2014. júl. 25. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Voltam kozmetikusnál is, próbàlkoztunk több mindennel, de nem hat. Cukorgyanta sem.
2014. júl. 26. 02:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!