Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Dm-ben vagy Rossman-ban lehet...

Dm-ben vagy Rossman-ban lehet kapni meleg rézvörös színű hajszínezőt? Megéri a hajszínező? Meddig tart? Milyen márkájút vegyek? Tapasztalatokra is kíváncsi vagyok! (Képet linkeltem, hogy milyen színűt szeretnék, és hogy milyen a hajszínem. )

Figyelt kérdés

Ilyen hajszínt szeretnék: [link] Nem tudom, hogy ez hajszínező-e, de a google ezt dobta ki.

A hajam még sosem volt festve, se színezve. Tartós hajfestéket nem szeretnék egyelőre még. Megéri hajszínezővel befesteni a hajam? Mennyi ideig tart a szín?

Az ábra szerint mindegyikből ugyan olyan szín lesz: [link]

És mi a helyzet akkor, ha sötétebb a hajam? Eredetileg olyan színű a hajam, mint a bal felső sarokban lévő kis négyzet: [link]

A hajam a hátam közepéig ér, vékonyszállú, de sűrű. Inkább fodrász fesse be, vagy itthon megcsinálhatjuk? Illetve a fent említett helyeken valószínűleg kapok hajszínezőt? 19/L



2014. júl. 24. 16:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Drogériákban tartós hajszínezőt kaphatsz csak, az ugyanúgy nem kopik ki soha teljesen mint a hajfestékek. Ugyanolyan káros is.

Fodrászkellékesben több márkának is van ilyen árnyalatú festéke, színező is akad, azokat ajánlom. De persze legjobb ha fodrászhoz mész. Arra számíthatsz hogy a te hajadon egy ilyen színező jóval sötétebb lesz majd.

2014. júl. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Az nem baj, ha ettől sötétebb, az is tetszene.
2014. júl. 24. 18:46
 3/4 anonim válasza:
Én ugyanazzal a festékkel festettem a hajam 1 hónapja mint amit kinéztél, és jót nem tudok róla mondani...
2014. júl. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod!Akkor inkább elmegyek fodrászhoz.
2014. aug. 2. 11:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!