Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A ricinusolajat hetente...

A ricinusolajat hetente hányszor szabad használni? Több kérdésem is van vele kapcsolatban.

Figyelt kérdés

1. Túlzásba lehet vinni a használatát? Úgy értem, akár naponta is csinálhatom? Vagy inkább csak hetente 2x?

2. Hány használat után látszódik majd a különbség?

3. Havonta kb. hány centit nő tőle a haj?

4. A haj növekedésén kívül még miben használ? Úgy értem, hogy fényes, selymes lesz-e tőle a haj, stb.

5. Baj, ha nem egyenletesen kenem fel?



2014. júl. 24. 17:06
 1/3 anonim ***** válasza:
22%

1. Legjobb ha sehányszor, és valami hajra való olajat használsz helyette minden hajmosás előtt. Argán vagy kókuszolaj való hajra.

2. Milyen különbség? A hajad 1 használat után is fényesebb, puhább lesz.

3. Annyit amennyit nélküle, nem befolyásolja a növekedést egy olaj sem.

4. Az tévhit, hogy gyorsabban nő tőle a haj, olajat csak hajvégekre szabad használni, hajtövekre nem, ott max hajhullást fog okozni.

5. Oda kenj ahol száraz a hajad, a többi nem számít.

2014. júl. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
60%
Azt nem tudom, hogy túlzásba lehet-e vinni, de szerintem igen, mivel olajszerű, és így könnyen elzárja a fejbőröd pólusait. Én kb. 3 naponta használtam, és nekem már első hónap után nőtt 1-2 centit. Másba nekem nem nagyon segített, különösebb változást nem vettem észre. Én a hajtövekkel kezdtem, aztán a maradékot kentem fel a hajvégekre, de oda nem tettem annyit.
2014. júl. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2014. júl. 24. 17:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!