Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Férfi hosszú/félhosszú hajápol...

Fritz Roland kérdése:

Férfi hosszú/félhosszú hajápolási tippek? Növesztem a hajamat, és elfogadnék bármilyen tanácsot, hogy mire figyeljek, hogyan ápoljam stb.

Figyelt kérdés
Férfi hosszú/félhosszú hajápolási tippek? Növesztem a hajamat, és elfogadnék bármilyen tanácsot, hogy mire figyeljek, hogyan ápoljam stb.

2014. júl. 25. 02:08
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem egy balzsam és max valamilyen spray. nem hiszem hogy egy hajnak tényleg szüksége lenne a sok cikkekre, amik úgy gondolom inkább tonkreteszik a hajat. de egy balzsam mindenképp jóljön :)
2014. júl. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi, milyen balzsamra és spray re gondoltál?
2014. júl. 27. 21:00
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Wáááááhhhhh végre egy férfias pasi, aki hosszú hajat akar! Imádjuk ám, legalábbis a legtöbb csaj, állatul néz ki, minden csávónak jól áll szinte!


Látom tavaly írtad, remélhetőleg azóta már hosszabb a hajad, azért írok pár tippet, szóval, nem kell túl gyakran mosni, hajbalzsamból válaszd nyugodtan a nőieket, pl: töredezés ellen, vagy mondjuk a hair repair balzsamokat, ami még jót tesz, az olivaolajas tojásos pakolás, van aki ricinust is használ hajra, és szerintem fontos, hogy ne kend zselékkel, waxokkal, mert ezek bedugítják a hajszálak szerkezetét.

A legutóbbi barátom is hosszúhajú volt, és nagyon jó állagú haja volt, az én hajbalzsamjaimat lopkodta mindig :) viszont tényleg megérte, még ami tökre fontos, hogy amúgy a végéből csak egy idő után kell vágatni, amíg növeszted, és nem ér le bizonyos hosszig, addig tényleg csak a kettőzött millimétereket kell kurtítani.

Remélem szép hosszú hajad van már azóta, ne vágasd le, nagyon masculino!


29/L

2015. júl. 11. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!