Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon pattanásos vagyok....

Nagyon pattanásos vagyok. Szerintetek kéne bőrgyógyászhoz mennem? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
13 éves vagyok, de már körülbelül 10 éves korom óta ilyen az arcom. Leginkább a homlokom szokott pattanásos lenni, de az borzasztóan, semmilyen krém nem segít, és már nagyon elegem van, hogy nem nézhetek ki úgy, mint mindenki más. Érdemes elmennem bőrgyógyászhoz?

2014. júl. 25. 21:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Mindenképpen érdemes!
2014. júl. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Csak az a baj, hogy smink (alapozó,púder,korrektor) nélkül nem is merek kimenni az utcára, annyira csúnya az arcom. Ha kozmetikushoz megyek, akkor ott lemossák a sminkemet...bőrgyógyásznál ez lehetséges?
2014. júl. 25. 22:20
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem. A bőrgyógyásznál csak kb 2 percig leszel bent, amíg felír valami kenceficét. Aztán mehetsz.
2014. júl. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
13 évesen a bőrgyógyász nem foglalkozik veled,mert nem szervi probléma,hanem serdülőkor álla háttérben.Kozmetikus.
2014. júl. 26. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A 4es hülyeségeket beszél velem is foglalkozott amikor 15 éves voltam.
2014. júl. 26. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Kozmetikushoz hiába mentem, az se segített...
2014. júl. 26. 13:09
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha már 13 évesen alapozóval, púderrel kínzod a bőröd akkor soha nem is lesz szép... először is erről szokjál le, aztán ápold normálisan minden nap, használj biotermékeket. Étkezz egészségesen, igyál sok vizet.
2014. júl. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Utolsó. Ha neked az egész homlokod tele lenne pattanásokkal, és egyszerűen gusztustalanul néznél ki, kimennél smink nélkül az utcára?

A tanácsodat köszönöm, de már leírtam, hogy hiába csinálok bármit, semmi sem használ..

2014. júl. 26. 14:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!