Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van olyan akinek bevált szem...

Van olyan akinek bevált szem alatti karikákra Hyaluronsavas hideglézer kezelés vagy 3DRF szemránc kezelés?

Figyelt kérdés

Találtam kupont amivel 20000Ft helyett csak 5000Ft a kezelés ára, és már nagyon régóta zavar, hogy nagyon karikásak a szemeim (pedig csak 20 éves vagyok), de feleslegesen nem akarok még 5000Ft-ot se kidobni az ablakon.

Kb így néz ki a szemem: [link]



#szem alatti karika #karikás szem #Hyaluronsavas hideglézer kezelés #szemránc kezelés
2014. júl. 29. 21:52
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Aludj eleget, bulizz kevesebbet, ne cigizz, ne igyál alkoholt, hidratálj és igyál sok vizet. vagy verd el a pénzed ilyen hülyeségekre 20 évesen...
2014. aug. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

"Aludj eleget, bulizz kevesebbet, ne cigizz, ne igyál alkoholt, hidratálj és igyál sok vizet"


Alszom, nem bulizok, nem cigizel, keveset iszok alkoholt, és sok vizet iszok.


Ha nem ismered a másik dolgait, életét, gondjait nem kell baromságokat kommentálni.


Azt kérdeztem hogy bevált-e valakinek, és nem azt kértem hogy olyan ember itélkezzen aki nem is ismer Köszi! :)

2014. aug. 1. 14:41
 3/3 anonim ***** válasza:
0%

Én elmondtam a véleményem, hogy a probléma okát szüntesd meg, nem pedig a tünetet :) Ha te amúgy sem csinálsz ilyeneket, nem értem miért akadsz ki, kinek nem inge, ne vegye magára :D


Am még számos oka lehet, google a barátod... valóban nem a kérdésre válaszoltam, elnézést hogy beleszóltam.

2014. aug. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!