Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan lehet természetesen...

Hogyan lehet természetesen hullámos hajam?

Figyelt kérdés
A hajsütő nem hat,mertelég erős a hajam,1,5 óra alatt már majdnem kiegyenesedett.

2014. aug. 1. 09:22
 1/7 anonim ***** válasza:
A "természetesen"-ről már a fogamzás után lekéstél.
2014. aug. 1. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
?
2014. aug. 1. 09:31
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem változtathatod meg az alapvető formáját. De ha hullámosat szeretnél hő nélkül, akkor hagyd magától megszáradni úgy, hogy be van fonva a hajad vagy aludj fonattal a hajadban, és akkor hullámos lesz.
2014. aug. 1. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mosd ki a hajad legyen vizes csak persze ne csöpögjön a víz belőle es elég kicsi tincsenként kezd el befonni. Pl estefele kimosod másnap reggelre nagyonszép lesz és napközbe is megcsinálhatod megszárad.
2014. aug. 1. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=eWv98pPi_dU&list=UUNqWGstSkE..


Nem tudom, milyen hosszú a hajad. Ilyen és ehhez hasonló videókat lehet találni a youtube-on.

2014. aug. 1. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Majdnem derékig érő Köszönöm a válaszokat,mentek a zöld kezek!
2014. aug. 1. 10:02
 7/7 anonim ***** válasza:

Jó minőségű hajsütő + hővédővel próbálkoztál már?

Csak mert nekem is erős, szögegyenes hajam van, egy olcsó hajsütővel 1 óráig sem marad meg benne a hullám, de vettem egy drágább, jobbat, és hővédőt is használok ami véd és tartósabbá is teszi a hullámokat, így kb 5 napig tartósan hullámos a hajam.

2014. aug. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!