Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » FONTOS! Egy fodrász tanulónak...

FONTOS! Egy fodrász tanulónak mennyibe kerül a gyakorlati helye?

Figyelt kérdés
Fodrásznak akarok tovább tanulni és fogalmam sincs, hogy a gyakorlati helyen mennyit kell füzetni. Tudom ez függ sok mindentöl , de letudnátok irni, hogy falun egy kisebb üzletben és egy városi nagyobb üzletben milyen árak vannak? És hogy csak mester fodrász vehet fel gyakornokot? köszi
2010. jan. 11. 21:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Én 200.000ftot fizetek 1 évre, 3 éves a suli, Debrecen mellett lakom, tehát ahhoz képest sok, mivel debreceni osztálytársaim között van, amelyik "csak" 150-180ezret fizet 1 évre! Tehát teljes mértékben oktató függő...

Egyébként úgy hallottam, hogy már nem csak mesterfodrászok alkalmazhatnak tanulókat, de jobban jársz mesterekkel!!!

2010. jan. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Jah és az én oktatómnak a 200rugó mellett még az anyagdíjat is fizetnem kell, plusz a Tb-t...tiszta szívás...viszont jól megtanítja, tehát csak reménykedem, hogy később visszajön ennek az ára...
2010. jan. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
az durva összeg picit:S biztam benne h 120 körül megáll:D nah m1 köszike:) még irhat aki tud valamit:)
2010. jan. 11. 22:20
 4/12 anonim ***** válasza:
miért nem tanműhelyes suliba mész?
2010. jan. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
hát egyenlöre annyit tudok hogy gyakorlati helyet igény szerint biztositanak. szerintem nincs ebben a suliba tanműhely meg inkább valami közelebbi kis üzletben gyakorlatoznék csak szerintem 200000 sok érte nah m1:)
2010. jan. 11. 22:36
 6/12 anonim ***** válasza:

Melyik suliba szeretnél menni? :)

Én erzsébet királynébe járok, van tanműhely és jól tanítanak (:

2010. jan. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
végső soron, hiába tűnik soknak a tanműhelyes képzés ára, az éri meg, mert hidd el, sokkal többre ki tudsz jönni, ha te keresel gyakorlati helyet. és nem mindegy, hogy milyet. nem érdemes elmenni egy vidéki aranyos nénihez olcsón, mert nem biztos, hogy halad a korral, egy tanműhely meg mindig felkészült. ami meg olyan gyakorlati hely, hogy tényleg ottvan, azért félelmetes összegeket kérnek el.
2010. jan. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
győrbe fogok járni anzsé szakiskola és nincs ott tanműhely tegnap voltam bent, de nekik van kirendelt gyakorlati helyük győrben 2 fodrászszalon ahova kérdés nélkül felvennének de szerintem én inkább keresek a belvárosban valami nevesebb fodrászt hát remélem 100.000-150.000-be megáll évente:S
2010. jan. 13. 08:50
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha megteheted, hogy kifizess x összeget 1 fodrásznak, akkor inkább odamenj, mint tanműhelybe, mert ott 1 oktatóra jut 15-20diák, és nem tud úgy figyelni mindenkire, mintha csak egyedül lennél...
2010. jan. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szia. Én is az Erzsébet Királynébe fogok járni szeptembertől, a 6. kerületbe fogok gyakorlatra járni, a Perényi szalonba. Nem kérnek pénzt, de ha írsz privit, elmondom a részleteket.
2010. júl. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!