Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha ilyenre akarom nyisznyiszny...

Ha ilyenre akarom nyisznyisznyisszolni a hajam, persze nem teljesen ilyenre, nekem hosszabb lenne felül és lenne benne kék is, akkor az nagyon ßúzás?

Figyelt kérdés
[link]
2014. aug. 7. 19:10
 1/7 A kérdező kommentje:
jah és 22f
2014. aug. 7. 19:10
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ha egy nagyobb városban élsz (pl: London), akkor ott tök jó :), mert kitűnsz a tömegből, de egy kisvárosban lehet, hogy hülyének néznek vele. De ez csak az én véleményem :)

17/l

2014. aug. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
hát én bp-ben lakom...
2014. aug. 7. 19:24
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem rossz, de ha így beszélsz (nyisznyisszolni), akkor biztos melegnek néznek.
2014. aug. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
az csak vicc volt. akkor örülök hogy nem élből kaptam ßuzizást.
2014. aug. 7. 20:18
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem mondanám búzásnak, de nekem nem tetszik különösebben.


24N

2014. aug. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább vicces a nyisznyisznyiszolás, mint b*zis :)

A stílusodtól is függ egyébként, milyen az összehatás. Ha rózsaszínpólót, fehér koptatott nadrágos, kis szoliszökevény vagy, akkor elég homár, de inkább extrém, különc az öltözködési stílusod, ahhoz nagyon menne.

2014. aug. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!