Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A hajbalzsam miben segít a...

A hajbalzsam miben segít a hajnak? És abban tényleg, vagy ez csak bcsapás? A töredezett hajra kell?

Figyelt kérdés
2014. aug. 7. 22:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem beválik, mert sprőd, dús és nagyon vastagszálú festett hajam van. Csak akkor lehet kifésülni, ha balzsamot is használok, és tényleg működik, előtte évekig küzdöttem (még nem árultam balzsamot fiatal koromban). 27N
2014. aug. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Száraz és töredezett hajra van és nem becsapas tényleg hasznal
2014. aug. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem arra jó, hogy ki tudom fésülni a hajamat, ha használom. Amúgy csak tépni tudom.
2014. aug. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Bizonyos réteget von a hajszálakra, amelyek ettől síkosak, simábbak lesznek.
2014. aug. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A balzsamok visszazárják a haj pikkelyeit, ezáltal a hajszálak simák, könnyen fésülhetőek lesznek, ráadásul a festett hajból a pigmentek sem tudnak "kipotyogni".
2014. aug. 8. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, használ. Ha nem használnék hajbalzsamot, ki se tudnám fésülni a hajam, az egész nagyon ronda lenne... de a balzsam (meg a hajpakolás) nekem rendbe szedi.
2014. aug. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat;)
2014. aug. 8. 14:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!