Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Bevált és olcsó szépségápolási...

Bevált és olcsó szépségápolási termékeket irnátok?

Figyelt kérdés
2010. jan. 12. 19:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Adtól függ mennyire olcsóra gondolsz. A legolcsóbb a kisebb vegyes boltokban kapható termékek. Onnan is kilehet fogni jó cuccokat. Én most Lora nevezetű szemceruzás és szemhéjfestéket vettem és nagyon jók.


Alapozót, szempilla spirált inkább rossmanból ajánlatos venni.


Vagy még az avonból lehet jól kifogni olcsó dolgokat és ha legalább onnan rendelsz biztos lehetsz benne, hogy tényleg ér is valamit.


(Régbben vettem Maybelines szemhély festéket, és hát mit ne mondjak....egy kalap sz a r volt...nagyon hamar lekopott, meg egy Astoros szemceruzát ami alig fogott és csak ilyen szürkésen) Szóval nem mindíg a legdrágább a legis jobb:)

2010. jan. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Az, hogy olcsó nem biztos, hogy egyben rossz is. Sok esetben inkább a márkanevet kell megfizetni.. Olcsó közt is lehet találni jó minőséget csak épp nincs neve. Érdemes szétnézni, mert választék van bőven.
2010. jan. 13. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
essence!!
2010. jan. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ilcsi

www.ilcsi.com

az árak nincsennek fent a honlapon, de ha érdekelnek az árak, akkor leírhatom mennyiért és milyen kiszerelésben veszem a kozmetikustól

2010. jan. 14. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!