Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyek a legjobb hajápolási...

Melyek a legjobb hajápolási termékek festett, száraz hajra (sampon, balzsam, pakolás, hajolaj. )?

Figyelt kérdés
A hatás lenne számomra a legfőbb szempont! Ha jó állaga, illata, ára van, az sem hátrány, de engem most tényleg csak az érdekel, hogy rendbeszedje a hajamat, és meg tudjam végre növeszteni. Ha büdös, vagy drága, de szebb lesz tőle a hajam, és egészségesebb, hát legyen, jöhet az is :) Már a végső elkeseredés szélén állok, mert levággattam rövidre a hajamat, elkezdtem festeni, és elsőre belefutottam a Palettébe, ami szétszárította :'( Utána váltottam fodrászkellékes festékre, ami már nem teszi úgy tönkre a hajam, de még mindig nem az igazi, pedig jövő nyárra szeretném lapockáig megnöveszteni (a párommal tervezgetjük az esküvőt, egyelőre úgy néz ki augusztus végén lesz, de még nem kértünk időpontot, és kellene az a hossz a megálmodott frizurámhoz). Nem vasalom/göndörítem a hajamat, nagyon ritkán szárítom, kb. 1-2 havonta egyszer, nem forró, csak langyos levegővel. Elkezdtem szedni a Dm hajvitaminját is, hátha valamicskét segít az is. Eddig csak a lábujjkörmeimen láttam, hogy gyorsabban nőnek, kevésbé barázdáltak, a kézkörmeim pedig bár ugyanúgy törögetnek, mintha egy picurkát erősödtek volna, és kevesebb rajtuk a fehér folt. Már csak azt várom, hogy végre a hajam kezdjen magához térni a drogériás festékek okozta sokkból. Szívesen fogadom a javaslataitokat, hogy mi segíthetne még a hajamon, melyek a legjobb hajápolási termékek festett, száraz végű hajra.
2014. aug. 8. 12:50
 1/1 anonim ***** válasza:

Hat a legjobb ilyenre a tiande haj növekedést serkentő sampon es Balzsam. De ezeket csak rendelni lehet es nem a legolcsóbb. De tényleg csodát művel.

Vagy ha drogeriasat szeretnél van a tony and guy pakolas es sampon azok is jók. En mondjuk mind a kettőt használtam es jo dolgok. :)

2014. aug. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!