Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tudnátok olyan oldalt írni,...

Tudnátok olyan oldalt írni, linkelni, ahonnan szőke csattos póthajat lehet rendelni?

Figyelt kérdés
Tudom, google a barátom, de nekem kifejezetten olyan kellene ,ahonnan lehet utánvétellel rendelni.. (a szőke alatt hidrogén szőkét értek, vagy ahhoz közeli világos színt, mert színezni szeretném) köszönöm :)

2014. aug. 8. 19:37
 1/6 anonim ***** válasza:

Az ár ha jól gondolom, egy tincsre vonatkozik, a colour résznél ki tudod választani a színt:

[link]

2014. aug. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Lehet ebay-ről utánvéttel rendelni? O.o úgy tudtam, hogy csak pay pal-al működik...
2014. aug. 8. 20:42
 3/6 anonim ***** válasza:
Jaj, ne haragudj, nem is láttam, hogy utánvéttel szeretnéd :( Bocsi :( Nem lehet utánvéttel ebayről rendelni. De miért fontos az utánvét, az nagyon drága :O
2014. aug. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

[link]

Ha színezni akarod akkor emberi hajból készültet vegyél.

2014. aug. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
a vatera tele van csatos póthajjal elég olcsón
2014. aug. 9. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A csatos haj egy rémálom, egy hét alatt tönkremegy,szar minőségű,tele van fordított szálakkal, rasztásodik, és ehhez képest marha drága. ha alkalomra kell,oké,de hosszú távon meg fogja keseríteni az életedet,tapasztalat beszél belőlem! európai/orosz haj varrással vagy hőillesztéssel az egyetlen esztétikus megoldás. Amúgy az oktogon és nyugati között van egy póthaj bolt,ott lehet kapni mindenfélét.
2014. aug. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!