Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » SoS! Pattanásos az arcom, és...

SoS! Pattanásos az arcom, és minél hamarabb elszeretném tüntetni. Hogyan? 16l

Figyelt kérdés
Randim lesz egy hét múlva, és nem szeretnék alapozót, vagy korrektort rákenni. Tele van pattanással, és olyan fekete mitiszerrel. Arctisztitot használok az avontól, de semmi hatása sincs. Kozmetikushoz nem akarok, nem merek menni, mert az egyik ismerősömet "szépen" elintézte. Hogyan szabadulhatok meg a leghamarabb? Valamilyen házi praktika érdekelne. A normális válaszokért megy a zöld kéz

2014. aug. 15. 15:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem senki nem fog ilyen csodaszert ideírni. tényleg menj el kozmetikushoz, de ne ahhoz aki szépen elintézte a barátnőd arcát. Nekem aznap piros a fejem másnapra el is múlik minden és nagyon finom tiszta és puha arcom van. Semelyik arctisztító nem tudja megcsinálni azt. Esetleg ha gondolod beszerezhetsz akneroxidot, gyógyszertári 3000 Ft, de tényleg megéri a kozmetikus! Otthon meg ne ügyködj vele, mert én meg azt szívtam meg, azóta kozmetikus tartja rendben az arcom félévente és semmi bajom nincs. :)

20/L

2014. aug. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kozmetikus kitisztítja és helyre is jön addig.
2014. aug. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
arclemosóból clean&Cleart használom és nagyon jó (narancs színűt) és utána a PRO formula clear skint használom ,nekem beváltak (tescoban lehet őket kapni)ezeket reggel és este arc mosás UTÁN használom.amúgy van ettől a clean&Cleartől arcpakolás és nekem a miteszerek eltűntek től kb. a 2. használatra és nem is drágák :)
2014. aug. 18. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!