Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mindjárt itt a suli, hogyan...

Mindjárt itt a suli, hogyan csináljam? (többi lent)

Figyelt kérdés

Ugye 16 nap és lehet kicsit hiú , de én szeretnék lenni a legszebb az osztályból :D .

mit csináljak , hogy:

- szebb, pattanásmentesebb bőröm legyen (alapból nincs sok csak pár db)

-hogy dúsabb , hosszabb hajam legyen.tudom , hogy nem fog változni addig de azt amúgy is szeretnék (:D ez így hülyén hangzik)amúgy bánfi termékeket használok , nem szárítom , nem fésülöm vizesen , nem vasalom stb.

-és mit csináljak ha a körmömön most jelent meg kb. egy hete egy fehér folt jelent meg (hogy tüntessem el.

-és hogyan lehetne minél tovább "szőrmentes" a kiszedett szemöldököm , csak mert nagyon gyorsan nő :/


a fogam szabályos, fehér de itthon , hogyan tehetném még fehérebbé :D


mondtam , hogy gáz de légyszíves ha nem segítesz ne is írj semmit :)

amúgy az anyukám és az öcsém ( :D) szerint én vagyok a legszebb az osztályból ,éljenek az elfogult családtagok :3



2014. aug. 17. 20:39
 1/10 A kérdező kommentje:
"most jelent meg kb. egy hete egy fehér folt jelent meg" Te Úristen... hogy bírok így fogalmazni?! :D
2014. aug. 17. 20:41
 2/10 anonim ***** válasza:
80%

1: arcmaszkok segíthetnek, plusz mindennap tisztítsd, hetente egy erős bőrradírral dörzsöld át, hidratáló krémmel kend be kb kétnaponta


2: vegyél olyan szárazsampont, ami megemeli a fejed tetején a hajat, nem zsírosodásra van (a Frottee-nak van egy ilyen samponja, azt hiszem zöld-fekete a csomagolás)


3: erre nincs ötletem, de nude színű lakkot kenhetsz rá, ha enm tűnik el


4: úgy hogy mindig kiszeded:D erre nincs más módszer


5: szódabikarbónával dörzsöld át heti 1x

2014. aug. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
a 2. mennyibe kerül kb. amúgy köszi :)
2014. aug. 17. 20:46
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
keress rá kremmania-n, ott kiderítheted
2014. aug. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
oki :)
2014. aug. 17. 20:57
 6/10 anonim ***** válasza:
72%
A körmödön a fehér folt a kalciumhiány miatt van, szedj kalciumot.:)
2014. aug. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
óóó köszi :)
2014. aug. 18. 08:36
 8/10 anonim válasza:

A pattanásokra nagyon jó az uszoda vize. Mindig, amikor elmegyek úszni, olyan tiszta lesz utána az arcom. Szóval menj el úszni, mert az alakod is jobb lesz tőle, meg jó a bőrödnek is :)

Meg sportolj sokat, 2 hét alatt is látszódni fog valamit :)

A fehér fogakra sok ilyen fogfehérítős fogkrémet lehet kapni, próbáld ki.

De szerintem igazából ezek csak felszínes dolgok. Mert a szépség belülről fakad, de komolyan. Tehát hiába minden erőfeszítés, ha pl. morcos vagy mindig. Szóval nevess sokat, legyél közvetlen és ha elhiszed magadról, hogy szép vagy és magabiztos, az látszódni fog rajtad, a többiek is annak fognak gondolni, mert azt sugárzod :)

17/L

2014. aug. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Koszi mindenkinek :)
2014. aug. 21. 13:49
 10/10 anonim ***** válasza:

1. menj el kozmetikushoz! Én is megyek, és szerintem ez hatásosabb mint ha te magad csinálod. Tapasztalatból mondom. Persze azért neked is kell kezelni, de ha 1x, 2x elmész akkor teljesen kitisztul a bőröd.

2. Gyakran vágass a hajadból, úgy nem fog töredezni, és gyorsabban nő. Illetve megfelelő sampont és balzsamot válassz.

3. Kálcium hiány. Amúgysem baj ha néha szedsz pár vitamint.;)

4. Jó kozmetikust válassz.

5. Hát ezzel én is bajban vagyok, mert a szüleim nem engedik a fogfehérítős fogkrémet, mert ugye nem tesz jót a fogzománcnak. Szóval neked se ajánlom túlzottan. Mondjuk moss fogat napi 3x, és használj öblögetőt. Vagy válts elektromos fogkefére. Én MaxWhite Shine (Colgate) fogkrémet használok, ez nem rontja a fogzománcot.

2014. aug. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!