Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kiakartam próbálni a Schauma...

Kiakartam próbálni a Schauma fito koffein samponjat (most pontosan nem tudom hogy írják) A lényeg hogy meg is vettem, mivel nagyon sok jót Hallottam róla. Miert zsirosodik tőle a hajam?

Figyelt kérdés
Tegnap meg is mostam vele stb. Szokásos hajapolok . És ma Estére meg teljesen lelapult és zsíros lett. Most akkor kell egy kis idő még a hajam hozzászokik a szilikonmentesseghez? És lassan hozzászokik?olvastam már róla , hogy volt akinek ez miatt nem vált be.. Meg olyat is hogy csak kell egy-ket hajmosás aztán utana már jól fogja bírni a hajam legalább 3-4 napig is akár ..

2014. aug. 17. 21:32
 1/2 anonim ***** válasza:
A koffein lényege,hogy beindítja/serkenti a hajhagymák működését és ezzel együtt jár nem csak a növekedés,hanem a gyorsabb zsírosodás is.Nem tudom,hogy ez javulni fog-e vagy esetedben javult-e? Én tegnap vettem meg ezt a sampont kipróbálásképp.
2014. szept. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Itt is olyan természetes módon beszélnek a zsírosodásról,mint ahogy azt írtam is: http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__bor-es-hajap..

tehát ez egy várható logikus hatás,viszont dícsérik.:)

2014. szept. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!