Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok! Ti mit csináltok hogy...

Lányok! Ti mit csináltok hogy illatosak legyetek egész nap?

Figyelt kérdés
Persze a rendszeres tisztálodás mellet mit szoktatok csinálni hogy illatosak legyetek ? Én testápolót , testpermeteket szoktam használni , de nem marad meg az illatuk sokáig , esetleg valami tipp ?

2014. aug. 18. 18:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Napi egyszer fürdök, használok dezodort, ügyelek rá, hogy a ruháim is tiszták legyenek és magamra fújok valami igényesebb, nem gagyi parfümöt, aminek még órák után is érezni az illatát. Kend be valami zsírosabb krémmel előtte a bőrfelületet, azon tovább megmarad a parfüm illata.

Konkrétan hányingerkeltő tud lenni, mikor egy ember húzza maga után az illatfelhőt. A mértéktartás fontos, ha nem akarsz egy ízléstelen ripacsnak tűnni. Nem kell illatozni méterekről, elég, ha nem vagy büdös, izzadt, mocskos és csak az érzi az illatod, akit karnyújtásnyira engedsz magadhoz.

Az is nagyon gáz, ha valaki átesik a ló túloldalára, magára ken mindent, ami illatos - lehetőleg teljesen más márkát. Ami külön-külön kellemes és jó illatú, az együtt már inkább csak olyan, mint egy szépen falra applikált hányás.

Attól, hogy te nem érzed a saját illatod, nem biztos, hogy más sem. A szaglóidegek pár perc alatt elfáradnak, megszoknak egy illatot, a saját szagodra ez különösen igaz. Elég egy semleges illatú deó és testápoló, esetleg a parfümöddel egyező illatú(a legtöbbször van ilyen, igaz picit drágák azért). Meg ha dohányzol, szokj le róla. A bagósok teljesen mindegy, mit fújnak magukra, a nem dohányosok csak a ruhájukból meg a hajukból áradó füstszagot érzik rajtuk.

2014. aug. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én minden nap fürdök, ezen felül dezodor+ parfüm.
2014. aug. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Dezodor és a hozzá illő parfüm ilyenkor.
2014. aug. 19. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nyáron csak könnyed testápolót használok (persze ezenfelül deót is, púderillatút), mert nem bírom ilyenkor az erős illatokat...
2014. aug. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
megfürdök és ennyi. az én bőröm nincs kiképezve a vegyszerekre. olyan szaga van, amilyen van.
2014. aug. 23. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!