Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon pattanásos az arcbőre...

Nagyon pattanásos az arcbőre a barátnőmnek, mit tud tenni ellene? (több lent)

Figyelt kérdés
Barátnőm nagyon úgy ne szokott beszélni erről senkivel, de velem azért igen. Nagyon nagy hibájának érzi a pubertáskor átkát a pattikat. Sajnos tényleg nagyon csúnya az arcán, de egyébként én már láttam sokkal durvábbat az öve ilyen közép és nagyon közé sorolható. Bőrgyógyásznál is volt, de olyan k**va drágák a gyógyszerek, hogy egy hónapra vagy kettőre megvették, de csak enyhítette a pattanásokat, elmúlasztani teljesen a gyógyszerek sem tudták. Kezelte már a bőrét élesztővel, mindenféle kozmetikummal, de egyik sem hatott. Miket tudtok ajánlani, amit nem csillagászati áron lehet beszerezni...?!Gyógynövények, esetleg valami kozmetikum, bármi...:) Jár kozmetikushoz is havonta, de Ő is egy pár napra széppé teszi az arcát, aztán újra gyulladnak mindenhol a pattik, miteszerek. Ja és a kozmetikusnak is megvan az ára, mivel utána nagyon piros mindenhol az arca és hát egy napot hagynia kell pihenni:( Szóval bárki aki tud segíteni, annak szívesen fogadom a válaszát. Ja és tudom, hogy ez már az ezredik ilyen kérdés, de szeretnék a saját kérdésemre választ kapni :)

2014. aug. 22. 09:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Van egy jó tonikom, nekem csak egy-két pattanásom szokott lenni havonta, és eddig mindig eltűnt 2 nap után. Az a neve hogy tini tonik. Narancssárga a papírja, fodrászkellékesnél vettem. Az eladó ajánlotta, ha elvinnéd a barátnődet egy kellékeshez, ő biztosan tud segíteni kiválasztani.
2014. aug. 22. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Használjon teafa szappant reggel, este.

Nem drága

2014. aug. 22. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

még valami manna szappannal megpróbálkoznék, nekem az sokat segített, mindig nagy, gyulladt pattanásaim voltak, meg kell találni hogy neki melyik lenne a legjobb.

[link]

Én tőlük rendeltem, jó az ügyfélszolgálat, kedvesek, segítőkészek.


Persze nem csak ők árulnak ilyen szappanokat, sok helyen olcsóbban be lehet szerezni, utána kell járni hogy a k

környéken mik vannak.

2014. aug. 22. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A pattanások oka belül van, elsősorban oda kéne figyelni az egészséges életmódra, egészséges étrend, sok víz ivása, semmi cukros, stb. Használjon bio termékeket, fekete vagy teafás szappan reggel, este. Néha feltehet méz pakolást, kamillával áttörölheti az arcát. Ezek is jók gyulladásra.
2014. aug. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A zsíros ételeket kerülje.
2014. aug. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hogyha az említett gyógyszer Sotret vagy Roaccutan, akkor ne csodálkozzon, hogy 2 hónap alatt nem lett változás, ezeket min. 6 hónapig kúraszerűen végig kell szedni, különben csak ártanak, nem használnak. Van akinek nem is elég egy kúra, de ha rendesen végigcsinálja az ember, akkor tuti hatásos, drága, drága, de legalább hat, ha nincs most rá keret, akkor ne is kezdjen bele.
2014. aug. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!