Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A bőrömön kis barna foltok...

A bőrömön kis barna foltok vannak, amiket én kapartam el. Szúnyogcsípések, sebek, pattanások. Mit tehetek hogy eltűnjenek?

Figyelt kérdés

Mindenhol vannak foltjaim és nagyon undorítónak tartom és nem figadnak el a fiúk miatta. Melleim is teli vannak vele sőt seggemen is vannak mindenhol. Mit lehetne csinálni hogy tűnjenek el? Esetleg halványodjanak?

Már voltam bőrgyógyásznál és felírt valami folyékony valamit amivel vattávval kelett esténként öblögetni de olyan sok van és nem is használt semmit. Segítsetek kérlek.

Csak nekem vannak ilyen problémáim? ajj mit csináljaak?



2014. aug. 22. 17:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Hámlasztással lehet eltüntetni a hegeket. Kozmetikushoz menj ahol csinálnak ilyet.

Mondjuk nekem is ilyen a bőröm, sose zavart senkit, engem sem, a pasikat meg végképp nem érdekli ilyen apróság.

2014. aug. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem a karom és lábam volt ilyen,de már sokat javult!Kenegettem Neogranormonnal és aloe verás testápolóval!Holnap pedig Contractubex gélt fogom kipróbálni!Próbáld ki valamelyiket!Egyébként idővel javulnak.
2014. aug. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kozmetikusnál kérj bőrcsiszolást.
2014. aug. 23. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!