Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Néha szeretném megcsinálni a...

Néha szeretném megcsinálni a hajam kissé göndörre, de szögegyenes hajam van. Hajszárításnál tényleg ennyit tesz ez a fajta hajszárító, aminek a végén van ez a kiegészítő?

Figyelt kérdés
2010. jan. 15. 17:01
 1/7 A kérdező kommentje:
2010. jan. 15. 17:01
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ennek a csajnak alapból is hullámos a haja.


Én úgy szoktam göndöríteni a hajam, hogy amikor száraz akkor hajsütőt használva nem bodorítom hanem göndörítem.

Ilyenkor az a szabály, hogy nem csípteted be a hajad végét a hajsütővasba és nem kell feltekerni, hanem megfogsz egy tincset és azt tekered a vas köré. Így nem loknis lesz hanem hullámos. :)

2010. jan. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A kérdésedre a válaszom az,hogy: igen!
2010. jan. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kösziiii
2010. jan. 15. 18:54
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem van diffúzorom, nekem is egynes a hajam. Azzal szárítottam, úgy ahogy kell, de semmi eredménye sem lett. Csak kócos lettem tőle, göndör/hullámos nem!
2010. jan. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
diffúzer az göndör hajúaknak való hajszárító, mert ha a göndörek/hullámosok sima hajszárítóval szárítják a hajukat csúnya lesz, meg kócos, ettől pedig megmarad szépnek. Normálisabban nem tudom elmagyarázni, de ettől nem lesz göndör hajad.
2010. jan. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Hát Nekem egyenes hajam van,de full göndör lesz így és csak kicsi habot szoktam rá tenni,nem annyit mint a videón... Biztos adottság, konkrét hajtípus kérdése is,de meg kell próbálni,mert mondom Nekem működik!:)
2010. jan. 17. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!