Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kerek fejű leány társaim! Az...

Kerek fejű leány társaim! Az a helyzet, hogy már nagyon rég óta szeretnék egyenes frufrut vágatni magamnak, a hiba csak az, hogy kerek a fejem, és sok helyen olvastam, hogy az ilyen tipusoknak ez a hajforma nem áll jól. Szerintetek is így van?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik az Amerycan Horror Storyból Grace frizuja. Szóóóval mit gondoltok, be merjem vállalni? (:

2014. aug. 22. 19:10
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

A frufruról és hogy kinek áll jól:

Évekig nem mertem rászánni magam, hogy frut vágassak, utoljára 5-6 évesen volt, most 23 vagyok..

Aztán 1szer csak eldöntöttem, nagy baj nem lehet belőle, max elcsatolom oldalra ha rosszul áll :) meg humorérzéket fejlesztek..

Nekem nem magas a homlokom, így rendre azt mondták a fodrászok, ők nem vágják le, mert nem fog jól állni. Aztán a régi fodrászomnál kötöttem ki, levágta. És ügyesen megcsinálta. Nem úgy, hogy csak pár szál volt mutatóba, hanem egészen fentről indult a frufrum, így nem is látszódott hogy kicsi a homlokom, mert optikai csalódás volt, hogy nem csak pár szálat vágott mutatóba és magasról indította. Azután mindenki mondta, h jól áll, később meg már én vágtam havonta ahogy megnőtt.


Szóval lehet hogy bizonyos arc /fej típusokhoz vannak hajak amik nem illenek, de ha ügyes és tapasztalt a fodrász akkor tud bármilyen frizurával trükközni és megcsinálja úgy hogy jól is álljon.


Arra vigyázz, ne legyen túl rövid, és amúgy a fru nagyon fiatalít, szóval szerintem inkább emiatt gondold át hogy jó lesz e.

2014. aug. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Köszönök szépen minden hozzászólást :) Amint lehet levágatom, igazatok van, baj nem lehet belőle és a párom is nagyon szeretné. Köszönöm a linket is, sokat segítettél vele. Ami azt illeti nem bánom, ha fiatalít, mert 22 éves vagyok, de mindenki azt mondja idősebbnek nézek ki. :)
2014. aug. 25. 21:16
 13/13 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok:


Én 23 vagyok, de a minap megkérdezték, h mikor fogok érettségizni :S


Engem zavart hogy ennyire fiatalnak (kb 16nak) néznek, még így frufru nélkül is már (menőtt a frufrum)

2014. aug. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!