Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A lenmag olaj jó a hajnak?

A lenmag olaj jó a hajnak?

Figyelt kérdés
2014. aug. 22. 19:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Azt fára kenik alapozóként.
2014. aug. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A lenmag megéve jó neki. Legjobb ha őrölve van.


De a lenolaj kence tényleg csak bútorokra jó, a hajadra ne kend.

2014. aug. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát, akkor mégsem veszem meg a lenmag olajos pakolást, amit kinéztem magamnak :/
2014. aug. 27. 12:58
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem de, nagyon is vedd meg, viszont ne pakolást, hanem magát a 100 % lenmagolajat.

Próbáltam már pár dolgot a hajamra : mythic oil, kallos hajvégápoló, bonacure oil, kókuszolaj, ricinusolaj, lenmagolaj.

Nos, ezek közül a legtöbb jó volt, a legeslegfantasztikusabb, wow-élményt nyújtó viszont toronymagasan a lenmagolaj, egyszerű solio-s termék, ami a legeslebolcsóbb is, párszáz ft a kb másfél decis.

Soha nem volt még ennyire puha a hajam semmitől, se pakolástól, se olajoktól és még jobban megdöbbentem, hogy még kitartott az eszméletlen puha hatása két hajmosást, kb másfél - két hetet. Azoknál a mosásoknál is egyszerűen annyira puha volt, hogy nem kellett rá semmit használnom a samponon kívül.


Teljesen ösztönből, spontán próbáltam ki egyébként hajra.


Aztán rákerestem a neten és asszem antalvalinál láttam, hogy ugyanezt tapasztalta : több mosás után is benne maradt a puhaság, amit okozott, az újbóli samponozás ellenére is és ő is ezt tartotta a legjobbnak a másik két versenyben lévő, a manapság nagyon menő kókuszolaj és a mandulaolaj mellett.


Számomra ez volt a legnagyobb wow-élmény a hajammal kapcsolatban eddig.

Régebben, amikor még csak a hajbalzsamokat ismertük, azt hittem, nem lehet babahajam ,mert nagyo dús, erős, vastagszálú hajam van, aztán elkezdtem olajokat természetes dolgokat rákenni és rájöttem, hogy dehogynem lehet az én hajam is babatapintású. De hogy ennyire, és ennyire sok napig tartósan puhának maradjon egy növényi olajtól, mint amilyen a lenmagolajtól lett rögtön, első használatkor és vagy másfél hétig megmaradva, azt sose gondoltam volna. Nem csak hajvégekre kentem, hanem a hosszára, mint a balzsamokat. Egyedül arra kell figyelni, hogy semmilyen olaj nem mehet a fejtetőre.

2014. szept. 13. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!