Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Piros pattanás gyulladás...

Piros pattanás gyulladás eltűntetése, de hogyan?

Figyelt kérdés

Az orrnyergemen (is) van egy nagy gyulladàs, kb fél cm. Nem fàj ha hozzàérek, de kidudorodik, és nagyon piros. A kérdésem hogy hogy lehetne eltüntetni? 1hét mulva suli, az idô alatt csak el lehet tüntetni valahogy. Probàltam fogkrémet is, de nem csinàlt semmit mivel nem pattanàs csak sima gyulladàs...

Körömvirág krém is ment rà, de az se hatott+az túl zsíros és a böröm is szóval szerintem rossz párosítàs. 18F



2014. aug. 24. 17:08
 1/5 anonim válasza:
Vegyél sudocremet! Ez sok mindenre jo! Nekem a gyogyszernek koszonhetoen mar csak neha jon ki egy ketto , bekenem vele ejszakara, masnap reggelre halvanyabb lesz, kovetkezoleg meg el is tunik. Erdemes megvenni, 1000 ft a tubus 1 evre eleg es ha megsem hasznalna (bar sztm fog, mert a hugom csunya aknes arcat is szepen javitotta) akkor meg tudod hasznalni leegesre, sebekre es stb. stb. :)
2014. aug. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Teafaolaj is segít, ill. ha csak a pirosság maradt meg,d e tartalma már nincs a cuccnak, akkor citromlével kenegetheted, az sokat világosít. Gyakorlatilag kifakítja a bőrhibákat. :)
2014. aug. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én a Naturlandtól a Spiritust használom, napi 2-3-szor kell rákenni a pattikra,és nagyon jó:) 27N
2014. aug. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
dalacin t
2014. aug. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm, ment mindenkinek a zöld kéz!:)
2014. aug. 25. 08:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!