Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Megcsináltassam vagy rossz ötlet?

Megcsináltassam vagy rossz ötlet?

Figyelt kérdés

Segítséget szeretnék kérni, ugyanis már nagyon régóta "egyszerű" a hajam, és most elhatároztam, hogy idénre csinálok vele valamit, hogy ne legyen olyan unalmas. Én az oldalfrufrura gondoltam, a fejformámhoz menne is, de nem tudom, hogy nem lenne-e belőle baj, mert táncolok, és ott a fellépésekre ugye be kell fonni a hajat. Nem akarom nagyon rövidre levágatni, meg már volt frufrum előtte is, csak nem vagyok benne biztos, hogy ebből később nem lenne-e gond..

Megérné belevágni?



2014. aug. 28. 00:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan, ha tényleg úgy gondolod, hogy jól állna és tetszik is. Attól még ugyanúgy be lehet fonni, szerintem az szép, ha van oldalfrufru a fonott haj vagy a lófarok mellett, olyan "izgalmasabb". Ha pedig zavar tánc közben, akkor azt el tudod csatolni egy-két hullámcsattal is.
2014. aug. 28. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is csináltasd meg.
2014. aug. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. :)

Azt hiszem meg fogom csináltatni, de nem most rögtön, hanem majd szeptember végén, mert fellépések tekintetében még "főszezon" van..

De utána mindenképpen...^^

2014. aug. 28. 12:15
 4/9 anonim válasza:
Egy próbát megér :) Egyébként meg van hajcsat, simán fel tudod csatolni ha zavar.
2014. aug. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen,próbáld meg.
2014. aug. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! ^^ Megpróbáljuk...
2014. aug. 28. 14:02
 7/9 A kérdező kommentje:
Viszont, ha már itt tartunk....a frufrut azt bele lehet fonni a többi hajhoz a fonatba? Csak mert nekem anno valahogy megcsinálták, de nem tudom, hogy így is menne-e...
2014. aug. 28. 22:21
 8/9 anonim válasza:
Ha parkettába fonod a hajadat és elér odáig a frufrud, ahol kezdődik a fonás akkor nem lesz belőle semmi gond, de érdemes tényleg hullámcsattal odaerősíteni egy kicsit.
2014. szept. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2014. szept. 15. 10:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!