Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A töredezett, elvékonyodott...

A töredezett, elvékonyodott hosszú haj szebb mint egy rövidebb egészséges?

Figyelt kérdés
Mert a legtöbb lánynak a töredezett hosszú van manapság... nem tartjátok igénytelennek? Mert szerintem ez is igénytelenség ugyanúgy. Miért nem vágatnak belőle az ilyenek?
2014. aug. 29. 14:56
 1/3 anonim ***** válasza:
47%
A rövid és egészséges a szebb.
2014. aug. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
51%

A rövid is lehet ugyanolyan igénytelen, ha nem figyelnek rá!

Azért mert a környezetedben azt látod, hogy a hosszú hajúak egy picit nem figyelnek arra és nem csinálnak egészségügyi vágást a hajukon, ezért nem kéne általánosítani!

Nekem váll alatti hosszú hajam van és mégse töredezettek a végei, mert ápolom és odafigyelek rá.

2014. aug. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
51%

Nagyon igazad van! Nekem is rengeteg ismerősöm van, akinek hosszú a haja és full törött, szerintem is nagyon igénytelen én biztos nem tudnék rá büszke lenni. Nekem derékig érő a hajam és tény, hogy kell gondoskodni róla, hogy ne legyen törött, de aki erre nem hajlandó az ne növesszen....

Amúgy jah, ha meglátok egy ilyen csajt nekem is az igénytelen jelző jut eszembe :)

2014. aug. 31. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!