Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen hovedot vegyek a...

Milyen hovedot vegyek a vasalashoz?

Figyelt kérdés
Hullamos hajamat naponta kell vasalnom mivel az alja oszeugrik. miutan kivasalom szep sima csak utana megy osze. pl:ha reggel kivasalom delutanra osszeugrik :(((( valaki tudna olyan termeket ajanlani amivel tartosabb lehetne a hatas ?????? ( lehet dragabb is csak jo legyen ) koszi a valaszokat
2008. aug. 7. 18:01
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Már bocsi, hogy beleszólok, de minek kell vasalni a hajat?? Mondjuk én könyen beszélek fenékig érő szögegyenes hajjal(sose vasaltam, és nem is tervezem).

Pár éven belül nagyon csúnya sprőd hajad lesz, de te tudod...:S

2008. aug. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát erre meg mit mongyak?!!!!!!!! koszi szepen a szogegyeness hajaddal valo valaszt......
2008. aug. 7. 22:02
 3/8 A kérdező kommentje:
Hja és igen én tudom....... pfffffffffffff
2008. aug. 7. 22:06
 4/8 anonim ***** válasza:

Most erre mit mondjak??XD

Nekem ilyen, neked olyan...XD

2008. aug. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Am nem dicsekvésképpen írtam h nekem milyen hajam van, de tény, hogy sokan irigylik...;)
2008. aug. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
es ki irigyli???????? mer en nem ez tutti
2008. aug. 8. 14:01
 7/8 anonim válasza:
Loréal Studio HotLiss :)
2008. aug. 16. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

-.-

Nem azt kérdezte,hogy milyen lesz pár éven belül a haja vasalás után,és azt sem hogy neked milyen hajad van.

Érdekes mód azt kérdezte,hogy tudsz-e egy terméket amitöl tartósabb lesz az egyenes haja..Tudsz? Nem hiszem mert nem azt írtad le : ) Annyira utálom ezeket,akik csak azért beírják hogy belekössenek a másikba.ááá.. :D

2010. júl. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!