Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi lenne a legjobb megoldás,...

Mi lenne a legjobb megoldás, hogy visszaállítsam a hajam eredeti színét?

Figyelt kérdés

Mindig is szőke voltam, de ez ahogy nőttem fel egyre jobban besötétedett. Egy ideje ezt megelégeltem és szőke festékkel kezdtem festeni a hajam. (schwarzkopf palette intensive color creme, A10)

Az eredmény jó is volt, csak kiderült, hogy hajam nem nagyon bírja a festést, és már sokkal ritkább, töredezett, mint régebben volt.

Szóval abba szeretném hagyni, de ha hagynám lenőni az nagyon csúnya lenne egy ideig. Ráfesthetek egy sötétebb árnyalattal ami közelebb van az eredeti színéhez a hajamnak? Vagy mit javasoltok? Levágatni nem akarom :S


2014. aug. 31. 18:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha fested tovább fog töredezni a hajad, de amúgy igen, az is megoldás, hogy keresel egy olyan színt ami hasonlít az eredetihez és így nem lesz annyira feltűnő a lenövés.
2014. aug. 31. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ráfesthetsz, de azt is többet kell ismételni, mert lekopik a szőkéről a másik festék. De a töredezett részt akkor is le kell vágni, nincs mese...
2014. aug. 31. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

A törést még rendben, mert az nem olyan sok, mégse kell rövidre vágni miatta...

De ha a festés nem olyan jó, akkor van valamilyen másik lehetőség?

Egyébként köszönöm az eddigi válaszokat :)

2014. aug. 31. 19:15
 4/4 anonim ***** válasza:
Pigmentáld vissza a hajad, utána megmarad rajta simán barna, és elég egyszer festeni, ha nem üt el nagyon a lenövés. :)
2014. aug. 31. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!