Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok! Szerintetek melyik a...

Lányok! Szerintetek melyik a legjobb hajfelrakásos módszer?

Figyelt kérdés

Most lesz majd póthajam, még nem voltés az érdekelne, hogy kinek milyen tapasztalata van magával a póthajjal és annak felrakásával kapcsolatban.

Főként az érdekelne, hogy melyik a legbiztonságosabb és leg haj kímélőbb felrakási módszer.

Előre is köszi a segítséget.



2014. szept. 2. 23:11
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Hogy őszinte legyek, saját hajjal kellene villogni, nem póthajjal. Ráadásul azt nem is írtad, hogy milyen lesz..
2014. szept. 2. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
3 éve próbálom megnöveszti de rövidebb mint volt, most lesz a szalagavatóm és arra szeretnék póthajat csináltatni.
2014. szept. 3. 19:00
 3/7 anonim ***** válasza:

Nálunk is volt egy olyan lány, akinek póthaja volt, az emberek reakciója az osztályban az volt, hogy kiröhögték, mert mindenki tudta, hogy nem is a saját haja.

Ha csak arra az alkalomra szánod, akkor csatosat vegyél. A hajnövesztésről annyit, hogy törődtél a hajad egészségével? Mert nekem egy év alatt annyit nőtt, hogy még én is meglepődtem. :D

2014. szept. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nálunk sok mindenkinek lesz póthaja, nekem most alig ér a vállamig, és igen, törödtem vele csak ugye a fodrász nem figyelt arra amit én akartam és hátul felnyírta a hajam...
2014. szept. 4. 15:19
 5/7 anonim válasza:
Microgyűrűs a legjobb. Nekem az vált be. Bármikor leszedheted, nem rontja a hajadat. A hőillesztéstől megéghet és nehéz leszedni. Az összes vendégem áttért a microgyűrűre és meg vannak vele elégedve. Nekem kellett 1 hét, hogy megszokjam, neked is javaslom.
2014. szept. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Szerintem is Csatos Póthajjal kéne próbálkoznod. Az a legkíméletesebb megoldás. Akkor hordod amikor szeretnéd. És saját magad tudsz vele szép frizurát készíteni. Nem kell hozzá szakember. A tartós hajhosszabbítás nagyon tönkreteszi a hajat szerintem. Csatos póthajat a vaterán tudsz venni.
2014. szept. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Ez az első válaszoló... Miért kell ilyen bunkónak lenned? Semmi rossz nincs abban, ha csinos szeretne lenni. A másik, hogy miért kell kiröhögni ezért valakit.. (még ha nem is olyan jól sült el, mint tervezte..)

A másik hogy van akinek nem nő meg, mert gyenge, letörik a vége, hiába bajzsamozza stb stb.

2014. szept. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!