Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tudnátok mondani nekem jó...

Tudnátok mondani nekem jó minőségű henna fajtát hajfestésre?

Figyelt kérdés
Eredetileg sötét barna hajam van, de én intenzív vöröset szeretnék. A legtöbb henna nem képes élénk színűre befogni a sötét hajat. Mindenképpen természetes festéket szeretnék használni, ami nem roncsolja a hajat.

2014. szept. 4. 21:20
 1/4 anonim ***** válasza:

:facepalm:


ember, a hennában nincs peroxid, az neked az életben nem fogja VILÁGOSABBRA befogni. Intenzív vöröset sötétbranából így nem fogsz.


Viszont ha szakember csinálja, és jól ápolod, akkor megoldható, hogy ne roncsolja a hajad.

2014. szept. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Eredetileg én is így hittem, de egy ismerősömnek, sikerült, pedig neki is sötét haja van. Azt mondta hennával csinálta, de nem akarja elárulni, hogy mivel.
2014. szept. 5. 13:23
 3/4 anonim válasza:

Kedves kérdező,

Én most festettem be a hajam hennával és nagyon tetszett az eredmény. Nekem mivel ez volt az első festésem a Lush-ba vettem meg a hennát. Ott már kivan igazából keverve a szín, összesen 4-ből lehet választani. Van a rouge az nagyon élénk színt varázsol. Szerintem ezzel elérhetnéd azt a hatást amit szeretnél. Ezen van még marron, az barnás vörös, réz színű, van barna és fekete. Ott azt mondják, hogy a legélénkebb színt a perzsa hennából lehet varászolni és a Lush-ba perzsa hennával dolgoznak. Szerintem az ismerősöd is perzsa hennát használt... Bár, még én is kezdő vagyok a témában.

Üdv

2014. szept. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!
2014. szept. 16. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!