Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Túl rövid lett a hajam. Mitől...

Túl rövid lett a hajam. Mitől nő gyorsabban vagy egyáltalán lehet vele valamit csinálni?

Figyelt kérdés
Jó hosszú volt, a mellem alá ért jó pár centivel és most csak a vállamig ér. Elég régen volt vágva ezért a töredezett részt mindenképpen le kellett vágni, de kb. a felét levágták. Mondta is, hogy feljebb vágja mert úgy sokkal jobb lesz, én már akkor rosszul voltam, mikor megláttam, hogy mekkorát akar belőle vágni, de beleegyeztem mert ő a fodrász. Most is megértem, de azzal nem tudok mit csinálni, hogy nem tetszik, lehet, hogy csak azért mert új, de nem is akarom így megszokni mert egyáltalán nem tetszik. Nem is tudom, hogyan hordani. Mennyi idő, amíg újra megnő és lehet-e ezt valahogyan segíteni?
2014. szept. 7. 09:07
 1/7 A kérdező kommentje:
A jövőben persze, mindenképpen gyakrabban járok majd fodrászhoz, így nem kell majd ennyit vágni belőle egy alkalommal, de korábban ezt bizonyos okok miatt nem tehettem meg.
2014. szept. 7. 09:08
 2/7 anonim ***** válasza:
2 év ha gyorsan növő és erős sok hajad van.Ha vékony szálú, alig hajad van, akkor ennek az időnek a dupláját is számíthatod.
2014. szept. 7. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Úristen.....Vastag, erős hajam van, de a két év az rengeteg...ilyen hajjal meg pláne, az utcára nem megyek ki.....
2014. szept. 7. 10:02
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem olyan 1,5 év, ha alapból gyorsan nő. A növekedést gyorsítani nem lehet, ha ápolod a végeket valamilyen jófajta olajjal (kókusz, argán, olíva), akkor lassabban fog elkopni, illetve kevésbé fog töredezni. Illetve szedj cinket, az nagyon jó hatással van a hajra (meg a bőrre, meg a körmökre is).
2014. szept. 7. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Keress valami rövidebb fazont (pl. [link] hogy legalább addig jól érezd magad a bőrödben, amíg meg nem nő a hajad :)
2014. szept. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hajvégápolót az mindig használtam rá, most is fogok. Remélem, hogy hamar meg fog nőni....Az a baj, hogy nekem semmilyen rövid haj nem tetszik, legalábbis magamon biztosan nem. Máson már láttam szépet, de rajtam borzasztó hülyén állna az összes. A hosszú hajam szép volt, fel lehetett kötni, csatokat lehetett bele tenni, kontyot, kiengedve meg nyújtotta a fejemet. Kerek az arcom, így most úgy nézek ki mint egy 5 éves kislány, aki túl sok csokit evett... még csak copfba sem tudom összefogni csak úgy lóg....
2014. szept. 7. 10:55
 7/7 anonim ***** válasza:
Koffeines sampon a tuti, nekem attol gyorsabban nott! Persze nem egy honap alatt 5 centit, de a lenovesem hosszabb volt 3 honap utan a koffeines samponnal. mint hagyomanyossal. Es sokan a ricinusolajat is mondjak, hogy az is elosegiti a novekedest.
2014. szept. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!