Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van esélyem hogy kikopjon a...

Van esélyem hogy kikopjon a világosbarna hajszínező a hajamból hamar?

Figyelt kérdés
Eddig középszőke hajszínezővel színeztem a hajam, de most fele-fele arányban középszőke-világosbarnával, és hát sötétebb lett mint ami a sötétbarna színező dobozával van. És szerintem nem áll jól. Most nagyon el vagyok keseredve, nem tudom mit csináljak. Gondolom ez a barna szín eléggé beszívódott a hajamba, vagy lehet hogy hamar ki fog kopni? valaki járt már így? egyébként palette color shampooval csináltam.

2014. szept. 11. 20:37
 1/7 anonim ***** válasza:

Vegyél egy ilyet:

[link]


Ez aszkorbinsav, más néven C vitamin por. Ha sampon-balzsam keverékbe keversz belőle 2 evőkanálnyit, és a hajadra teszed 1-2 órára, leszedi a hajfestéket.

Én mindig ezt alkalmazom, ha elszúrom a festést, nem ártalmas, ne aggódj.

Egyébként száraz hajra kell felvini, én kézzel szoktam, jusson mindenhova. Aztán tekerj rá folpackot, hogy ne csöpögjön.

Ha nem hiszed, járj utána. :)

[link]

2014. szept. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Egyébként a két evőkanálnyit kb.-ra mondtam, de csináld szemmértékkel. Nekem hátközépig érő dús hajam van, így ennek a 100 g-nak a felét szoktam belekeverni a samponba.

Utána majd sokáig mosd, és ha észreveszed utána, hogy furán szárad, mosd meg még egyszer. (Fura = kemény hajvégek, mintha bezselézted volna őket.)

Elég ártalmatlan kis cucc igazából, én imádom.

2014. szept. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm kedves kommentelő, szerintem kifogom próbálni:) egyébként legelőször egész világos szőkével színeztem a hajamat, majd sötétebbel, és most a barnással. Amikor a sötétebb szőkével színeztem, tapasztaltam hogy kopáskor úgymond a hajamon volt a világos szőke. Ha ezzel megmosom akkor az eredetihez hasonló színt kapok, vagy olyasmi ez mint a hajradír?
2014. szept. 12. 09:10
 4/7 anonim ***** válasza:

A szőke festék nagy mértékben világosít a saját hajszíneden, tehát kiszív az eredeti pigmentjeid közül, így azon nem nagyon tudsz mit eltűntetni. A barnát le tudod majd szedni, de ami alatta van, a szőkített hajad, az ugyanúgy szőke marad, de legalábbis szőke.

Igen, hajradírként működik, csak nem roncsolja úgy szét a hajad.

2014. szept. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
És nekem mint barnás hajúnak mennyi ideig lenne érdemes rajta hagyni? Kb. fél óra? A fekete hajúak 1-2 órát is rajta hagyták, én azt kicsit sokallom.
2014. szept. 12. 16:39
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem sok az, nem fog ártani, nyugi.

Fél óra kevés, ha félsz tőle, akkor ne 2 órát hagyd, hanem csak 1. ekem középbarna az eredeti hajam, és szedtem már le róla feketére sikeredett sötétbarnát is, meg sötét padlizsánt is. Kell a másfél-két óra szerintem, az a tuti.

Néha meg is kell ismételni. Én is még egyszer meg fogom, mert legutóbb maradt egy sötétbarna tincsem. Nem néz ki hülyén, de akarok egy vörös festést, és az egyenletes kell majd legyen. Csak elfogyott a C vitaminom :D

2014. szept. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Az nem befolyásolja az egészet, hogy színező van a hajamon,nem festék?
2014. szept. 13. 10:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!