Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tudnám eltüntetni...

Hogyan tudnám eltüntetni ezeket a pattanásokat az arcomról? (Ha egyáltalán pattanások. )

Figyelt kérdés
A homlokom, az orrom felett és az állam, tele van pattanás szerű valamikkel. Igazából olyanok, mint a pattanás, de nem gyulladtak és nem is gennyesek. Ha kinyomom őket, ugyanúgy fehér (kicsit keményebb) "valami" jön ki belőle...:D Egyébként csak kis dudorok láthatóak, mert a bőrszínemmel megegyezőek. Hogyan tudnám ezeket eltüntetni? Alapból az arcommal semmi probléma nem lenne, mert ott szép a bőröm, de az említett területek... katasztrófálisak!:D Nyilván összefüggésben van a tinédzser korral, mert anyunak és apunak is problémás volt a bőre. Gondolkodtam már azon is, hogyha nem alapozóznám a bőrömet, lehet hogy szebb lenne... (jelenleg Garnier BB krémet használok, mattító kőpúdert és arcpirosítót.) Reggelente Nancy szépség szappannal mosom meg az arcom, Garnier PureActive tonikkal törlöm át ("mattító tonik pattanások ellen", egyébként alholos ) és végül a smink. Koleszos vagyok , tehát mikor vissza érek a koleszba, egyből mehetek tanszobára, ami 4-7ig tart, vagyis a sminkemet csak 7kor tudom lemosni (Garnier nyugtató sminklemosótej és Garnier micellás víz). 10-kor van takarodó, lefekvés előtt pedig még leradírozom a Nivea arcradírommal a bőrömet és úgyszintén tonizálom, de előfordul hogy (nagyon ritkán vannak gyulladt pattanásaim) a gyulladt pattanásokra VerMix fortet-t teszek, amit a DM-ben vettem vagy pedig Sudo krémet, de azt annyira nem szeretem, mert túlságosan zsíros lesz tőle a bőröm (a köröm virág krémet is próbáltam már, de csak rontott a helyzeten). Azt a verziót is hallottam már, hogy menjek el a patikába és ott kérjek valami krémet. Na de mégis milyet? Fogalmam sincs hogy mit tehetnék már, pedig örülnék, ha nem kéne mindennap sminkelnem a bőrömet... meg hát kozmetikushoz is el kéne mennem, de nem ismerem nagyon a tatabányai kozmetikusokat és az is nagy szerepet játszik, hogy általában hétvégén nem dolgoznak, hétköznap pedig csak 7-9ig van kimenőm.. Remélem valaki ezt a sokat végig olvassa és tud számomra hasznos dologgal szolgálni!!:( Előre is köszönöm!

2014. szept. 12. 16:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Bőrgyógyász?Kozmetológus esetleg?
2014. szept. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem ismerek Tatabányán kozmetikust, bőrgyógyásznál pedig még sosem jártam. Itt olyan sűrű a "betegek" száma, hogy kb 3 hónap múlva kerülnék csak sorra... :/
2014. szept. 12. 16:59
 3/3 anonim ***** válasza:
Ezek faggyúciszták tűvel lehet eltávolítani,bármelyik kozmetikus megcsinálja.
2014. szept. 13. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!