Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A legtöbb ember csak este...

A legtöbb ember csak este fürdik/tusol, őket nem zavarja hogy koszosan töltik a másnapot melóba, suliba?

Figyelt kérdés
Az esti tisztálkodástól, a reggeli munkába/iskolába beérésig minimum 9-10 óra eltellik, nekem senki ne mondja hogy friss és tiszta marad az ember. Hiába olyan típus valaki hogy nem izzad, az csak egy dolog, nem csak a hónalja büdösödik egy embernek, ott a fenék, nemiszerv, főleg ha még reggel elmegy nagywc-zni is. "Nedves törlőkendőt használok" kifogás meg semmit sem ér, elég gusztustalan hogy valaki az otthonában inkább parfümös kendőkkel keni magát, 5 perc gyors tusolás helyett. Én legalábbis nem tudnék izzadt hónaljal, kakis fenékkel, és folyásos puncival elmenni itthonról, már bocsánat a felsorolásért. Szerintem úgy lenne normális hogy este alapos zuhany vagy kádfürdő, viszont reggel is egy gyors tusolás. És mielőtt valaki megkérdezné hogy mi közöm hozzá...Nos nem szeretem a munkatársam nemi illatait érezni ha szoknyában ül mellettem, vagy ha ülök és valaki közelről megy el előttem és érzem a szarszagot, buszon az átható izzadtságszagot, hagymás kolbászos lehellettel megspékelve. Lassan már orrcsipesszel kell járkálni, az ilyenek miatt, de nem tehetek semmit mert az illem úgy kívánja.
2014. szept. 12. 17:58
1 2 3
 1/29 anonim válasza:
100%
Csak befekszik egy ágyba és alszik és elötte fürdik hogy lenne foszos?:DDDDD a furdes reggel felfrisit xd
2014. szept. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim válasza:
Koszos*
2014. szept. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges állandóan fürödni/tusolni. Lehet megmosakodni is, főleg reggel. Csak Magyarországon szokás ez az állandó fürdés/tusolás.
2014. szept. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
A mindennapi furdes sincs olyan reg, kerdezd meg a nagyidtol. Elotte hetente ketszer-haromszor. Sot a franciakrol koztudott, hogy nem mindennap furdenek, attol olyan szep a nok bore. Legalabbis ezt mondjak.
2014. szept. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%

Csak este fürdök, befekszem az ágyba, hogy lennék reggelre koszos? Reggel (fogmosást, arcmosást követően) a hónaljamat megmosom és kész.

A fenekemet ki tudom törölni rendesen, nem végzek félmunkát vele, köszönöm, de Anyukám erre megtanított.

Nem folyásos a p.ncim, mivel egészséges, nincs semmi fertőzésem, amitől folyna...

Nem fürdök reggel, mégsem vagyok se koszos, se büdös.

2014. szept. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%

Jól értem, hogy ha mondjuk suliba érve jön rám a sz@rás, akkor utána menjek haza letusolni? A buszon/vonaton ha leizzadok, akkor is utazzak haza mindjárt?


Én sem szeretem amúgy az iszonyat büdös embereket velem egy tömegközlekedési eszközön de ők általában nem attól szaglanak, mert csak napi egyszer fürödtek, hanem azért, mert szinte soha. Meg olyan is van, aki ha napi 10-szer fürdene, akkor is büdös lenne.

2014. szept. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem akiket ennyire érzel bűzölögni,azok az esti fürdést is kihagyják. Ha valaki minden este megfürdik az nem lesz ennyire büdös, mint amit itt leírtál, hogy orrcsipesszel kelljen mászkálni mellette. Nem vagy egy kicsit mániákus?
2014. szept. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
92%
Éjjel mitől koszolódsz össze kérdező? És napközben nem zavar, hogy " izzadt hónaljal, kakis fenékkel, és folyásos puncival" (idézet tőled) vagy egész nap?
2014. szept. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Éjjel mindenkinek a saját teste termeli a koszt, izzadtság, váladékok. És nem, nap közben nem zavar, mert reggel tisztán indulok el, délután 4 kor én még csak 9 órája büdösödök, ti meg már legalább 18 órája.
2014. szept. 12. 19:03
 10/29 anonim ***** válasza:
100%

Nem disznók vagyunk, hogy sz*rrá büdösödjünk pár óra alatt.

Én is csak este fürdök, éjszaka nem szoktam leizzadni. Sőt, mondok valami undorítót, ha három napig nem megyek el itthonról, nem fürdök este se, mert nem a sz4rban fetrengek, hanem csak ülök a gép előtt vagy olvasok. Olyankor fürdök, ha másnap megyek el, vagy pedig ha aznap nem voltam itthon, de ha itthon vagyok sokat egyhuzamban, minek fürdönék minden nap? Nem hiszem, hogy a fürdés annyira szükséges minden nap, de ezt nem merném bevallani nyiltan. A punci egészségét is simán fel lehet borítani a gyakori tisztálkodással, mert a hüvelyflóra állapota felborulhat, ha pl. szükséges "bacikat" kimosol, mert annyit tisztálkodsz, és ez tényleg így van, nézz csak utána.


Egyébként a mindennapos fürdés tényleg csak magyar szokás, legalább annyira nagy hülyeség, mint az, hogy ivásra alkalmas, tiszta vízzel öblítjük le a sz*runkat, holott mindig mondják, hogy fogyóban van a víz.


Szerintem ez szimpla pazarlás. A barátom családjában 5-en vannak, és akkor is fürdik mindenki minden este, ha amúgy ki sem mozdult a házból. Szerintem ez nagyon fura... Persze egy fiú jobb, ha fürdik, mert ők naponta 50x masztiznak, meg talán éjjel is elsülnek, de aki nem ilyen fajta, az csak pazarolja a vizet.


L23

2014. szept. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!