Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan szedjem le a gyantát...

Lalalaal kérdése:

Hogyan szedjem le a gyantát az arcomról?

Figyelt kérdés

Ma használtam először arc gyantát, de miután lehúztam, képtelenség volt eltüntetni a gyantát az arcomról. Szó szerint 15 percig a körmömmel kellett kaparnom, kentem rá arclemosot bőrradirt mindennel probálam leszedni, de még most is maradt rajtam egy kicsi sztem... kb 30 másodpercig rajta volt az arcomon mielott lehuztam és jol rádörzsöltem az arcomra meg kicsit hajszáritot fujtam rá, ez baj?


ja és amugy gyantázás után mivel kenjem be a felületet?


2014. szept. 15. 23:46
 1/4 anonim ***** válasza:
A hajszárító volt szerintem a gond, ami felmelegítette így ragacsos lett az egész. A gyanta olajjal jön le.
2014. szept. 16. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bármilyen olaj megteszi.Az arcgyantánál előfordul,utána kend be nyugtató krémmel.
2014. szept. 16. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Olajos vattakoronggal próbálkozz. Én lábat szoktam gyantázni, és ha kerül rá egy kis ragacs, azt a hozzá adott olajos kendővel távolítom el, de kb. bármilyen olaj lehozza, egy kis óvatos dörzsöléssel ( kitartó félperces simivel :D).
2014. szept. 16. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
egyszerű étolaj is megteszi :D
2014. szept. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!