Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fekete festék leszedése utáni...

Tecsike1988 kérdése:

Fekete festék leszedése utáni sötétrépavörös helyenként még fekete hajszínre mivel fessem, hogy egy világosbarna hajszínt kapjak?

Figyelt kérdés
Fekete hajfestéket szeretnék kiszedni a hajamból már több mint 7 éve festettem feketére a hajam. Alapból szőke vagyok de nekem már az is elég lenne ha egy barna színt eltudnék érni valahogy. Már mindent megprobáltam (colorb4, c-vitaminos lemosó) a legutolsó amivel tegnap probálkoztam a syoss 13-0 világosítója volt, így kaptam egy helyenként még fekete, sötét répavörös hajszínt. Így nem maradhatok! Mit lehet ilyenkor tenni?
2014. szept. 16. 13:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Szőkítőpor +9% oxi az egészre, és oda vidd fel először ahol sötétebb a hajad... azután pedig szerezz be valami hamvas színű festéket, amilyet akarsz, barna vagy szőke, és fesd be. Nem kíméletes, de másképp nem lesz világos hajad, csak ha leszívatod a mostani összevissza színeket. Jobb fodrászra bízni ha nagyon nem értesz hozzá és nincs aki segítsen.
2014. szept. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
szia, figyelj arra is hogy elég legyen a festék! én 9 évig festettem feketére, majd vettem 1 doboz kiszőkítőt és nekem is sötét maradt a hajam, mint a tied. aztán rá 1hónapra vettem syoss 13-0 festéket 2dobozzal ezzel már nagyon világos répa lett
2014. szept. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, valószínű elmegyek fodrászhoz...nem nagyon merek nekivágni már bármi nemű akciónak magamban.
2014. szept. 17. 20:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!