Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit lehet tenni a "babahaj"...

Mit lehet tenni a "babahaj" ellen?

Figyelt kérdés
Sajnos nem egyenes a hajam. Nem is göndör, nem is hullámos. Olyan gusztustalan , kezelhetetlen, kivasalhatatlan. Azt sem bánnám, ha kihullana egy életre. Semmit sem lehet vele kezdeni. Most ott tartok egy ideje, hogy feltekerem és kész. De ez sem szép, mivel rengeteg "babahajam" van a két oldalon, hogy ha összefogom a hajam akkor kiállnak, mint az antennák. Hozzá teszem a 28 éve alatt egy mm-t sem nőttek. Lelakkozom. Olyankor, mikor már betonkemény a lakk miatt szintén kiugrik és akkor még sz**abb. És persze a lakktól az egész olyan, mintha ápolatlan lenne. Mit lehet tenni ezekkel a kiálló izékkel?
2014. szept. 17. 10:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is ilyen a hajam, úgyhogy megértelek :) Nekem a dm saját márkás terméke, a Balea Ultra Power Wet Gel, tehát vizes hatású wax vált be.


Mivel vizes hatású, abszolút nem látszik a hajamon, hogy valamit rákentem, viszont erős tartást ad, a kis össze-vissza álló hajakat le tudom vele simítani, és ott is maradnak.


Szerintem érdemes kipróbálni, mert nem egy nagy összeg, viszont ha beválik, akkor sok bosszúságot megspórol neked. :)

2014. szept. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi, kipróbálom, hátha...mindent igyekszek kipróbálni. Már azt hittem én vagyok az egyetlen, akinek ilyen hányinger van a haja helyén :) Bár sztem az enyémet nem übereli senkié :)
2014. szept. 17. 12:56
 3/6 anonim ***** válasza:
Használsz a hajadra balzsamot, pakolást? Mert nekem azoktól lelapulnak könnyedén, ilyen fújós hajbalzsamot is használok ha szükséges, pl Kallos kétfázisú. Meg ha nagyon összevissza a hajam akkor segíthet egy erős hajwax is. Attól nem lesz kemény a haj, mint a hajzselétől meg lakktól, de ugyanúgy tart.
2014. szept. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Próbáltam én már mindent, de az én hajam különleges, arra nem hat semmi. Kezdve azzal, hogy ha kivasalom, az max 1-2 percig tart, tovább nem. Utána megint 30 felé áll a hajam. Használtam már balzsamot, kivétel nélkül mindenféle sampont, hajegyenesítő krémeket, spray-ket, taft wax-ot, lakkot, zselét, többféle hajvasalót stb. Tényleg mindent. Elég sok hajam van. Ez a másik probléma. Ha megritkítják, akkor szálkás is. Így nem tudom azzal is mit tudnék kezdeni. Hajvasalás után nemhogy "feltör" az összes babahajam az égnek, de ha lófarokba fogom a hajam,akkor az az egész az arcomba zúdul.Tükörbe sincs kedvem nézni. Minden nap irigykedem azokra akiknek szögegyenes haja van. :(
2014. szept. 17. 13:33
 5/6 anonim válasza:
Nagyon régi kérdés de hatha meg latod kerdező van egy kezelés amivel kiegyenesítik es szép simvá teszik a hajat a fodraszok..akkor hordhatnas kiengedve..nem csak hullamos hajúaknak ajánlott ..cacau kezelés ..ha meg nem tetted meg en ajanlom neked!:)
2016. jún. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Kálvin Zsófia válasza:
Ha még aktuális: én nem ajánlom a brasil cacau-sat, egy hónapig tart, nem éri meg. Többször is csináltattam, nekem is ilyen se nem egyenes, se nem göndör volt a hajam, szénakazal. A cacau-stól azért jobb lett az állaga, de nem lett egyenes. Viszont egy hónapja megcsináltattam egy másik fajtával: yuko japán hajegyenesítés, itthon csak Oszkai Gábor csinálja. Az igaz, hogy 3x drágább, de imádom, el sem hiszem, hogy ilyen egyenes a hajam :)
2016. okt. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!