Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tegnap először epilaltam a...

Kelemen Szabina kérdése:

Tegnap először epilaltam a lábam, nagyon piros pöttyös lett az egész lábam, mikor lehet újra a sérült bőrfelületen?

Figyelt kérdés
Nagyon fájt kb 3 óráig tartott és a bokám felett köbe 8 centiig nem tudtam hozzányúlni csak a fölött a térdemig körbe a lábszáram, de mintha körbe tetoválták volna piros volt az egész és meg is volt pici duzzadva, kamilla- testápoló. Mennyi idő után lehet a sérült bőrfelületen epilálni?

2014. szept. 18. 08:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Elvileg a piros pöttyök pár óra múlva, vagy másnapra elmúlnak. Én nem kennék rá utána közvetlenül semmit. Csak este, fürdés után.

Akkor epiláld újra, ha már nem érzékeny egyáltalán.

Egyre könnyebb lesz egyébként, emlékszem, amikor először epiláltam, iszonyatosan fájt, most meg nem is érzem egyáltalán.

2014. szept. 18. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tényleg 24 óra telt el és már elmúltak a piros pöttyök de azért bekentem aloe verával. De még irtózom a gondolattól hogy oda vissza vigyem az epilátort :-D
2014. szept. 18. 14:08
 3/4 anonim ***** válasza:

Cirka három hét (nekem legalábbis) mire olyan hosszúra megnő, hogy újra epilláljam (ma már inkább borotválom), úgyhogy addigra hátha megszépül az emléke. :)


Közvetlenül utána én sem kennék rá semmit...

2014. szept. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azért pöttyös,mert a kihúzott szálak nyomait látod,utána csak fertőtleníteni kell.3 óra után megnyugszik a bőr.
2014. szept. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!