Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan állapítsam meg az...

Hogyan állapítsam meg az eredeti hajszínem?

Figyelt kérdés
Nagyon régóta festve van, de már egy ideje szerettem volna visszafesteni az eredetire. Az eredeti szőkésbarna, kicsit sötétebb, ilyen szürkés árnyalata van, tudjátok. Viszont egyszerűen nem találom a megfelelő színt. Mikor először megpróbálkoztam az eredetire visszafestetni, akkor rézvörös hajam volt, és a lenövésem nagyon sötét volt, szinte fekete. Be lett festve sötétbarnára, majd a lenövésem szinte szőke volt. Kerestünk valami szőkés árnyalatot, azzal megint be lett festve, és most megint nagyon sötét lenövésem van. Hogyan találjam meg a megfelelő színt?
2014. szept. 21. 16:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Fodrász.
2014. szept. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Tényleg menj ezzel fodrászhoz...

[link]


Én ilyesmivel próbáltam visszafesteni az eredeti hajszínem, de te ha ráfested arra a katyvaszra ki tudja mi lesz belőle.

2014. szept. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A hajszínednek sötétszőke a neve. Nekem is ilyen van és a hugomnak is. Egy szőke hajúhoz mérten barnák vagyunk, de egy barna hajúhoz mérten szőkék. Mégsem szőkésbarna a hajszinünk mert van egy természetes szürke árnyalata a hajunknak. Szerintem, mi hárman akkor sötétszőkék vagyunk. Ez a neve. Ezt egy hajas videóban hallottam, de a fodrászom is megerősítette. Én nem festem, mert szerintem ritka szín, de tényleg keresd fel a fodrászod, csak ő segíthet!
2016. okt. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!