Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen hosszú hajad van? Ha...

Milyen hosszú hajad van? Ha levágatnád, akkor eladnád, vagy inkább megtartanád "emléknek"?

Figyelt kérdés
Kort, nemet írj légyszi!

2014. szept. 28. 17:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A derekamig ér. Nem vágatnám le, mert szeretem, hogy hosszú:D De ha le akarnám vágatni, akkor simán eladnám...

23/L

2014. szept. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

[link]

Nekem ilyen hosszú, és ugyanilyen hullámos.

Már nagyon unom, és remélem karácsonyi partira már rövid hajjal megyek. (nehéz jó fodrászt találni)

2014. szept. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én minden felesleges dolgomtól megszabadulok, úgyhogy ha le is vágatnám, biztos nem tartanám meg emléknek... ha meg még pénzt is kapnék érte, akkor annak még örülnék is :)
2014. szept. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Hercegnő_: ) ***** válasza:

2-es,nehogy levágasd,gyönyörű hajad lehet,bárcsak nekem megakarna nöni már egyszer derékig :-( Csak a vállam alá kicsivel,odáig nö,aztán már nemis akar tovább..

Nemértem.Óvom ahogy csak tudom,de hiába.Ha megnöne,soha nem vágatnám le,az biztos!

2014. szept. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kb 15 centis hajam van,es szivesen eladnam.Megveszi valaki? :D39/F)
2014. szept. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Állig érő bubi, de növesztem.


Ha egyszer levágnám, tuti nem adnám el, hanem adományba adnám. Több éve küzdök egy hajjal kapcsolatos mentásis betegséggel (trich), amiből úgy tűnik kezdek kilábalni. Szóval szolidaritásból olyan lányoknak, nőknek adnám, akiknek hasonló probléma miatt parókát kell hordaniuk.


24/L

2014. szept. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

hááát... kb. 40-45 cm (váll alatt ér kb. 15 centivel), és most amúgy növekszik :D


egyszer lehet, hogy levágatom, mert ha olyan hajat találok, kipróbálom, végülis gyorsan nő a hajam :33


és ha olyan hosszú lenne, nyilván eladnám.


15/L

2014. okt. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!