Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Remington IPL6000F i-Light...

Remington IPL6000F i-Light Pro Face & Body IPL Hair Removal System - tapasztalat?

Figyelt kérdés

A honlapon sajnos nincs túl sok (számomra) hasznos infó, úgyhogy minden érdekel, ami ezzel a készülékkel kapcsolatos.

A válaszokat előre is köszönöm!



2014. szept. 29. 12:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem csak az 1500-at villanó Remington IPL 4000-esről és 6000-esről van tapasztalatom, a másikat nem ismerem. Ezek minőségileg nagyon jó készülékek, jól használhatóak. A 6000F típus ezekhez képest 65000 villantást bír és arcra is lehet alkalmazni, szerintem (ha jó a bőrtípusod) nem fogsz csalódni benne. Üdv.
2014. szept. 30. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
83%
Siza! Én kb 2 hónapja vásároltam. Aki a Remington márka mellett dönt, azt a 6000F típusút vegye, mert az előző két kiadásnak borzasztó költségei vannak, mivel csak 1500 villanást bír. Sokat hezitáltam melyiket vegyem, mármint az IPL szőrtelenítők körül, mert rengeteg márka csinált már. Inkább külföldi fórumokon nézegettem, hogy ki melyiket vette meg, melyikkel volt megelégedve. A top listások a Remington, a Tria, a Philips Lumea, Me My Elos. Majdnem az Elost vettem meg, de Amazonon is megnéztem az észrevételeket a termékekről, és ezt a fajtát nem nagyon vásárolták, alig írtak róla valamit. Én eddig megvagyok elégedve a Remingtonnal. Tényleg kikopott sok helyen a szőr már. De ugye ennek van egy használati utasítási, nem mindegy, hogy a fény mikor éri a szőrhagymát, melyik fázisban, ugye van anagén, katagén.....ezért van az, hogy egyes helyeken úgy tűnhet, hogy nem hatásos, pedig csak kitartóan kell használni. Meg hát lássuk be, a kozmetikákban található gépekhez képest ennek a teljesítménye kicsi, biztonsági okokból, hogy ne tudd agyonra égetni magad, bár még így is van rajta egy bőr szenzor, oda kell helyezni a karod, ha nem találja megfelelőnek a bőrtípusod, a gép be sem kapcsol. Én legerősebb szinten szoktam használni, kicsit égetősen csípő érzés, de a gyantához és az epilátorthoz képest finom masszírozásnak tűnik. :) Szerintem megéri rá beruházni, bár igaz, hogy én is már 2 éve vacilálok, mert nagyon szkeptikus voltam vele kapcsolatban. De nem bántam meg, hogy megvettem, jó kis szerkezet. Remélem tudtam segíteni.
2014. nov. 9. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem megvan a készülék és imádom!!!!! Nem tudom kihangsúlyozni mennyire. Megmondom őszintén, nagyon szkeptikus voltam, mert már a Babyliss elektrolízises szőrtelenítőjel is jól ráfaragtam, és én a kozmetikusokban hiszek. A gépek, amiket használnak jóval nagyobb teljesítményű, ezért nem igazán hittem benne. De nem tudott nyugodni a dolog, gondoltam, hogy már buktam el több pénzt is....szóval...

A gép maga nagyon jó 1 hónap használat után már olyan eredményt értem el, hogy még néhol nőttek szőrszálak....de sok helyen teljesen eltűnt....hát...ilyen 75-80%-hoz teszem a szőr eltünését. Ami meg kinőtt....az sokkal lassabban és puhább volt. Tehát én nagy reményeket fűzök hozzá, hogy még a megmaradó szőrszálaktól is megfog szabadítani.

Jó-jó, nem olcsó, tény...de megéri az árát. Ha én ezt tudtam volna, hogy ténylegesen használni fog, és nem csupán reklámfogás, akkor már korábban is beszereztem volna, nem paráztam volna előtte hónapokig, hogy vegyem, ne vegyem. A legjobb cucc, ami a szőrtelenítő piacon van!

2014. dec. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Én is megvettem, bár csak a sima IPL6000-t. De megmondom őszintén én nagyon csalódott vagyok. Idestova már 2 hónapja villantok, már kezd kifogyni az első "égő", de nem mondhatnám, hogy látszik is valami. Világos a bőröm az tény, de nem túlzottan, szolira és napra szépen barnul, nem csak leég. Szóval nem tudom... lehet én csinálok valamit rosszul??? Mert így tényleg csak kidobott pénznek érzem az egészet... :(
2015. márc. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kedves Utolsó!


A szőröd milyen színű?

2015. márc. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nekem is úgy tűnik, hogy használ! Betartottam az utasításokat: 3x alkalmaztam, 2 hetes kihagyásokkal. Eddig minden ok, és ráadásul a legkisebb fokozaton használom, mert érzékeny a bőröm eléggé. (Sötétebb tónus, és erős, fekete szőr.)
2015. ápr. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!