Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Más se bír végig elhasználni...

Más se bír végig elhasználni egy flakon tusfürdőt, sampont?

Figyelt kérdés

Ha hosszabb ideig használok valamit (2-4 hónap), képes vagyok teljesen megunni. Mielőtt kifogyna, beszerzem az utánpótlást, de ami még marad az alján, 3-4 használatra, azt inkább elteszem, mert egyszerűen nem bírom elhasználni.

Így most flakonok vannak mindenütt.



Más is van így?


2014. szept. 30. 14:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Az aljába tegyél kevés vizet, rázd fel, akkor nem veszik kárba és nyugodt szívvel dobhatod ki.
2014. szept. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Én mindig tartok itthon pluszba, hátha elfogyna időközben (pl valaki itt alszik nálam,akkor jobban fogy), viszont én teljesen elhasználom. A sampont, ha már kevés van benne, fejjel lefelé tartom a kis fürdőszobai tárolókon és akkor tuti el tud fogyni minden belőle :)


Ha nem kell,akkor dobd ki, vagy öntögesd át a flakonokat másba. Egyébként én pont most gondolkozom, hogy veszek dizájnos sampon és tusfürdő tartokat, adagolósakat.(mint a kézmosóknál)

2014. szept. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszi a tippeket :)


Lehet, utazó kiszereléseket csinálok belőlük, kis flakonokba (40-50ml-k maradnak meg általában).

2014. szept. 30. 14:59
 4/11 anonim válasza:

elhasználhatod kézmosó folyadékként is, de felmosáshoz, vagy ruhaáztatáshoz is!

Csak a felmosóvízbe nagyon keveset szabad tenni, hogy ne habozzon nagyon. :)

2014. szept. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én is vagyok így vele néha, a gyerekeim elhasználják :).
2014. szept. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ugyanezt csinálom :D:D Hónapokkal később veszem elő, és ha van hozzá hangulatom elhasználom, vagy kidobom. :D
2014. szept. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem is többfajta van otthon, mert mindig veszek utánpótlást. Egyszerre általában 2-t használok, így nem unom meg olyan könnyen. Viszont mindig elhasználom teljesen őket, mert utálom a felesleges, nem használt cuccokat a környezetemben.
2014. szept. 30. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én is ezt szoktam:D
2014. szept. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én elhasználom. Nálam a sampon másfél évig bírja (nagy kiszerelés, és egy alkalommal minimális mennyiségre van szükség), a tusfürdő max 2 hónap. Van, amit megunok a végére, de akkoris elhasználom, nem szeretek pazarolni.
2014. szept. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Tusfürdőt többfélét használok felváltva, így kevésbé unom meg, de teljesen elhasználom.

Samponból viszont örülök, ha találok olyat, ami tökéletes, így nem zavar, ha nem "új fajta", 4-5-ször is újraveszem ugyanazt, ha bejön.

2014. okt. 1. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!