Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » S. O. S! Elrontottam a szemöld...

S. O. S! Elrontottam a szemöldököm! Mi legyen?

Figyelt kérdés
Igazából nem is én,hanem anyám :S azt mondta,ö majd megcsinálja,de az egészet elrontotta,látszik,hogy fent kicsit borotválva van.mit csináljak?húzzam ki szemöldökcerkával?vagy irány a kozmetikus?HELP!
2010. jan. 22. 19:40
 1/4 anonim ***** válasza:
55%

én 1évig teljesen kiszedtem volt h néha borotva mert siettem, és szépen szabályosan visszanőtt azóta. úgyh ne aggódj,nem lesz gáz

mostanra azt ajánlom,hogy borotváld tovább annyira hogy ne látszódjon hogy borotválva van. hnap pedig menj el és vegyél olyan szemöldökceruzát ami passzol a tiédhez. és amíg visszanöveszted, addig satírozz rá. persze csak vékonyan, igényesen, hogy szabályos legyen.

szerintem ezt meg lehet oldani házilag, nemkell kozmetikus,ő úgysem tudja meggyorsítani a szőrszál növekedését.

2010. jan. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
miért van borotválva???:D:D:D:D
2010. jan. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
uristen nehogy leborotváld az egészet! az nagyon csúnya szeintem, meg úgyis 4-5 nap múlva már nem is fog látszani h most hiányzik egy része, tök hamar visszanő... ha szerencsés vagy akkor olyan a hajad főleg a frufrud amit be lehet úgy álítani, hogy eltakarja a szemöldököd. én semmiképp se tanácsolom, hogy még jobban leborotváld!!!!!
2010. jan. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Várd meg míg visszanő, semmiképp se ess neki szemöldökcsipesszel! Én egyszer túl vékonyra szedtem, több hétnek kellett eltelnie, mire úgy visszanőtt, hogy normálisan ki tudjam szedni..
2010. jan. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!