Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik férfi izzadásgátló nem...

Melyik férfi izzadásgátló nem hagy sárga foltot és alumínium mentes?

Figyelt kérdés

Mellesleg hatékony is :)

Köszi a válaszokat előre is!


2010. jan. 23. 13:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Bionsen golyós dezodor. Aluminium, alkohol és paraben mentes. Férfiak és nők is használhatják.
2010. jan. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Ha kicsit vagy közepesen izzadsz, akkor hatékony, de ha nagyon hajlamos vagy az izzadásra nem ajánlanám, mert nem túl erős
2010. jan. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi, jöhetnek még tippek :)
2010. jan. 23. 19:22
 4/6 anonim ***** válasza:

Forever Aloe Ever Shield Deodrant. 100% stablizált aloe verát tartalmaz, nincs benn alumínium, ahogy az összes töbi dezodorban és abszorút tiszta. Nem hagy foltot sem és allergiát sem okoz, mivel nem tartalmaz illat és szinezőanyagot.

olyan nagy , hogy 9 hónapig is kitart nekem és 2000 Ft körül van.

Van leírásom a termékről,ha érdekel, akkor priviben elküldöm.

2010. jan. 24. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
És elfelejtettem, hogy ezt nők és férfiak egyaránt használhatják, mivel nem tartalmaz illat és szinezőanyagot sem, abszorút natúr termék.
2010. jan. 24. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Viszont az aloe dezodor egy súlyosan rákkeltő anyagot tartalmaz...a triclosant.
2011. márc. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!