Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Segítség! Nagyon zsíros...

Segítség! Nagyon zsíros arcbőr ellen mit tudok tenni?

Figyelt kérdés
Mattító alapozót és púdert használok, de mégis 2 óra után úgy csillog a bőröm mintha bekentem volna olajjal. Nem tudom mit próbálhatnék ki rá, milyen arcápolási termék válhatna be?

2014. okt. 11. 10:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem a tünetet kéne kezelni, hanem a kiváltó okot. Csoki, chips, mogyoró, egyéb magok, stressz kerülése és két hét alatt rendbe jöhet. Ha mégsem, akkor a bőrgyógyász segítségét kellene kérni. Tudom ez így elég nehéz, de érdemes megpróbálni.
2014. okt. 11. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az étrendem egészséges, sok vizet iszok, pont ezért nem értem, hogy miért nem múlik mégsem el.
2014. okt. 11. 10:19
 3/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok, húgomnak ugyanez volt, csak a hátával. Rengeteg begyűlt pattanása volt, évekig halasztgatta, majd végül elment bőrgyógyászhoz. Ő azt mondta neki, hogy z magától nem is fog elmúlni, ilyen a genetikája. Írt fel neki habfürdőt, púdereket, kenőcsöket (később gyógyszert is) és az óta normális a háta. Ha egészségesen étkezel, akkor érdemes lenne egy 3 ezer forintos konzultációt megejteni egy bőrgyógyásszal.
2014. okt. 11. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, szépen! Valószínűleg akkor ez lesz.
2014. okt. 11. 10:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!