Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok! Mit csináljak a hajammal?

Lányok! Mit csináljak a hajammal?

Figyelt kérdés
Nagyon vastagszálú, borzasztó sok és csak a vállam alá ér egy kicsivel. Ha kivasalom jól néz ki de nem tart egy óráig se, ha nem vasalom hullámos marad és így borzasztóan nézek ki. Mit csináljak vele? Ha begöndörítem szerintetek megmarad 3-4 napig? És h fog állni? Tudtok valami olyat ami nem az a bongyor hanem szép hullámos (mondjuk) és hajvasalóval, vagy hajsütővel meg lehet csinálni?
2014. okt. 13. 15:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Vágass egy jó frizurát, amihez nem kell sütögetni meg vasalni a hajad, mert attól csak tönkremegy és ronda lesz... tanuld meg kezelni a hullámos hajat, kérj tanácsot a fodrásztól hogy mit használj és hogyan. Nem láttam még csúnya hajat, csak rengeteg olyan embert aki nem tudja hogy kell kezelni/ápolni a haját.
2014. okt. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Egyszer már volt rövid hajam és azt is utáltam. De mindenesetre köszönöm majd megkérdezem a fodrászt.
2014. okt. 13. 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!