Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szőke hajfestékbe lila mixton?

Szőke hajfestékbe lila mixton?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Most fekete a hajam, de leszeretném szívatni és szeretnék lila színű hajat. Sima hajfestékek mind sötétek.

[link]

Ilyen színre gondoltam. Na már most, ha ez ugye mixton, akkor bele kell keverni hajfestékbe. Ha szőkébe keverem akkor milyen lesz?



2014. okt. 16. 22:19
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Jó, amit mondasz, jó világosszőkébe kell tenni, de az arányt neked kell kikísérletezned attól függően, pontosan milyen eredményt szeretnél.

Én mondjuk másképp csinálnám: a szőkére szívatott tincset pl. Directions hajszínezővel festeném be. Ez nem terheli annyira a hajat, mint a hajfesték, mert ahhoz megint kell oxidálószert keverni.

2014. okt. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ez a mixton a hajon ennél jóval sötétebb magában. Használtam már... szőkébe keverve pedig ronda fakó szürkés-lila színe lesz és 2 mosás után már leginkább csak a szürke marad meg belőle. Inkább színezőt használj. Alfaparf Jeans Color
2014. okt. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!